Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lad napisał:

No to trochę straty jest. A czemu w ogóle brałeś używkę z salonu? Większa pewność, że to nie jakiś ulep? Zastanawiam się czy w salonach też nie lecą w chuja, bo mam koło siebie BMW i "na zakrystii" stoi tam zawsze pełno wszelkiej maści trupów :D 

 

Ja wiem czy stratny, normalnie chyba. Ja nie wiem nawet czy cena dobra bo totalnie nie ma porównania. Wątpię czy by leciał w chuja, zresztą jeśli tak to i tak czy da się pewniej ;) ?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, me_who napisał:

No nie wiem @ajerkoniak, mnie ten Solo denerwował. Ale tez nie do końca jest wina aktora, ale samego konceptu kręcenia przygód młodego Hana. Jak nakręca przygody młodego Skywalkera na Tatooine, to zapewne tez będę niezadowolony, ze nie Hamill ;) 

 

No koncept totalnie zbędny, podobnie jak fakt cameo w Solo. Pierdolne uniwersum, a oni robią te same postacie :roll:

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Ja wiem czy stratny, normalnie chyba. Ja nie wiem nawet czy cena dobra bo totalnie nie ma porównania. Wątpię czy by leciał w chuja, zresztą jeśli tak to i tak czy da się pewniej ;) ?

A nowej fury gdzie szukasz? Tyż salon? Polski rynek motoryzacyjny to taka kumulacja raka, że ja też już chyba nigdy nie kupię auta od jakiegoś Mirka handlarza.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Z drugiej strony FYM się ze mną zgadza, a mowa o filmie, hmm...coś jest nie tak :-k

 

 :terefere:

 

28 minut temu, me_who napisał:

Jak nakręca przygody młodego Skywalkera na Tatooine, to zapewne tez będę niezadowolony, ze nie Hamill ;) 

 

A jakie on mógł mieć przygody przed pojawieniem się R2-D2 i C-3PO? Masową awarię zraszaczy? ;)

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Reaper napisał:

Nigdy nie rozumiałem "sprzedaję sedana, bo potrzebuję coś miejskiego"... Tak dużo lepiej się parkuje hatchbackami? Czy o spalanie chodzi? Ja od zawsze team kombi, więc kupowanie mniejszego samochodu nie mieści mi się w głowie :-k 

Wymieniłem Peugeota 406 w sedanie na Hyundaia i30 w hatchbacku i potwierdzam większą łatwość parkowania

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Reaper napisał:

Nigdy nie rozumiałem "sprzedaję sedana, bo potrzebuję coś miejskiego"... Tak dużo lepiej się parkuje hatchbackami? Czy o spalanie chodzi? Ja od zawsze team kombi, więc kupowanie mniejszego samochodu nie mieści mi się w głowie :-k 

 

No raczej, to zupełnie nie ma porównania. Plus nie będę robił praktycznie tras już więc mniejszy silnik, mniejsze spalanie and so on.

Odnośnik do komentarza

Nie budujcie się... kurde, prawie całą noc nie spałem, oprócz latania do kibla, budziłem się co chwila jak w jakimś amoku, czy nie dostałem info o paczce z projektami... w robocie 5 razy w kiblu, biegunka mocno. I nie wiem czy to ten stres czy znowu mam to gówno (HEHE GÓWNO), coś mi się z okiem stało, lewe mi łzawi, prawe ucho mam zatkane, biorę jakieś leki na zamuła... o 16 ruszył kurier "24h" ma być jutro do 9 rano. O 8;20 wychodzę do roboty... muszę zostawić hajs sąsiadom... żona ma na 7, kończy o 11:30, dojedzie na chate po 12 i znowu wróci tam, gdzie pracuje oddać projekty w starostwie. Wszystko będzie chuj jak tylko będzie dobrze i dadzą to pozwolenie, bo jak nie to chyba wpadnę w deprechę :|

 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, jmk napisał:

Nie budujcie się... kurde, prawie całą noc nie spałem, oprócz latania do kibla, budziłem się co chwila jak w jakimś amoku, czy nie dostałem info o paczce z projektami... w robocie 5 razy w kiblu, biegunka mocno. I nie wiem czy to ten stres czy znowu mam to gówno (HEHE GÓWNO), coś mi się z okiem stało, lewe mi łzawi, prawe ucho mam zatkane, biorę jakieś leki na zamuła... o 16 ruszył kurier "24h" ma być jutro do 9 rano. O 8;20 wychodzę do roboty... muszę zostawić hajs sąsiadom... żona ma na 7, kończy o 11:30, dojedzie na chate po 12 i znowu wróci tam, gdzie pracuje oddać projekty w starostwie. Wszystko będzie chuj jak tylko będzie dobrze i dadzą to pozwolenie, bo jak nie to chyba wpadnę w deprechę :|

 

Z okiem to może alergia? Ja tam zwykle w początkowej fazie lata jestem bardzo wrażliwy i ciągle mam łzy w oczach.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...