Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, kolek23 napisał:

Forumke, pomocy.

 

Znudziło mi się granie Birmingham i szukam sobie klubu ze znakomitą szkółką, historią szkolenia młodzieży, gdzieś w najwyższej (albo drugiej), mocnej lidze, gdzie mógłbym ogrywać sobie młodych bez wielkiej presji na wynik. Potem sprzedać najzdolniejszych i ogrywać nowy zaciąg wychowanków.

 

Takie LeHavre, ale nienchce grać tym samym klubem co Pulek ;)

Hansa Rostok?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Brudinho napisał:

 

A czy rezerwy w lidze niemieckiej już są jakoś sensownie rozwiązane? Bo to mnie zawsze powstrzymywało w lidze niemieckiej.

Nie wiem. Od bardzo dawna tam nie zaglądałem. 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, kolek23 napisał:

Forumke, pomocy.

 

Znudziło mi się granie Birmingham i szukam sobie klubu ze znakomitą szkółką, historią szkolenia młodzieży, gdzieś w najwyższej (albo drugiej), mocnej lidze, gdzie mógłbym ogrywać sobie młodych bez wielkiej presji na wynik. Potem sprzedać najzdolniejszych i ogrywać nowy zaciąg wychowanków.

 

Takie LeHavre, ale nienchce grać tym samym klubem co Pulek ;)

https://www.passion4fm.com/football-manager-2018-best-youth-academies/ ?

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, lad said:

Ajax, Feyenoord? Albo brazylijski Santos?

 

Nie pasują mi. Holandia to imo nie jest topowa liga, bardziej szukam czegoś w Hiszpanii, Włoszech, Francji, Niemczech. Anglia mi trochę zbrzydła, ale jakiś fajny klub mooooże bym chciał. No i koniecznie Europa :) 

 

1 hour ago, Makk said:

Hansa Rostok?

 

Jakoś nigdy ich nie lubiłem, ale czegoś w tym stylu właśnie szukam.

 

47 minutes ago, Kowalinho said:

 

Uuu, fajne, dzięki :) Najbliżej tego co szukam (bardzo ważne jest żeby klub nie musiał co roku być w TOP3 ligi. Chciałbym, żeby to już było osiągnięcie, a nie mus) jest Southampton :-k Później Everton, Atalanta, Sociedad, Lens, Stuttgart, Rennes, WBA, Schalke, Heerenveen, Toulouse, Valencia, Lazio.. 

 

Chyba Atalanta najbardziej mi się podoba :-k

 

Dzięki za pomysły :) 

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...