Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, Keith Flint said:

Witam. Im więcej patrzę na zmiany w Eu4 w nowym DLC/patchu, to stwierdzam, że na multi hindusi będą strasznie OP.

opiszesz w skrócie?

i tak nie kupię od razu, tylko poczekam aż cena znormalnieje ;)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kinas napisał:

opiszesz w skrócie?

i tak nie kupię od razu, tylko poczekam aż cena znormalnieje ;)

i tak już są mocni, zwłaszcza 3 kraje: Bahmanis, Nepal (najlepsze idee w grze) i Vijyangar, a oni i tak im dają boosta, nowe drzewo misji, nowe estejty dla Indii i boosty dla kultury Mughala/Marathów

Odnośnik do komentarza

Może też oglądali ;) Ogólnie na razie serial na plus, ale myślałem, że będzie wykurwisty po tym co tu czytałem, a tu coś jak Gomorra tylko inny świat czasy i trochę inna perspektywa.

 

Keithu Flintu, a grałeś EU: Rome?

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Dudek napisał:

Zobaczymy jakie będziesz miał zdanie po zobaczeniu chociaż całości pierwszego sezonu. W The Wire wyjątkowo ważne jest, żeby zobaczyć całość.

Nie oglądałem tego nigdy, ale po tym co napisałeś domyślam się, że będą podrzucać prochy niewinnym :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

Obejrzałem 4 odcinki Prawa ulicy - to meh to miało być na co ajer?

 

Co? Przeciez ajer pisal chyba ze sie wciagnal w klimat?

Zreszta The Wire to serial, ktory wymaga, zeby dac mu czas - wiekszosc ludzi sie wciaga w 3 sezonie. Naprawde warto.

 

@Maniac - wrecz przeciwnie, ale nie bede dawal spoilerow :keke:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

Obejrzałem 4 odcinki Prawa ulicy - to meh to miało być na co ajer?

 

To ja ci prorokowałem "meh" ;). Większość ludzi spodziewa się od początku nie wiadomo czego po The Wire i często po pierwszych kilku odcinkach kręcą bardzo nosem. A tutaj, jak pisali koledzy, wszystko przychodzi z czasem. Najpierw muszą pojawić się pojedyncze elementy, które potem będą składały całość :) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio czuję jakbym robił regres w CS-ie, a na pewno nie ma progresu, to nawet mi się tych filmików nie chce robić. Ale fajna opcja, bo grałem wczoraj z @Monti i on wrzucił swoje demówki i dostałem powiadomienie, że to zrobił i są też gotowe do montażu na moim koncie ;) to stwierdziłem, że skorzystam i nawet nienajgorzej to wygląda. W akcji ze strzelaniem P90 do trzech terro, to trzeciemu zabrałem 91HP :roll: w scenie zeskoku z pałacu i zabicie typa glockiem to była ostatnia runda przy wyniku 14-15 dla przeciwników i jak koleś wskakiwał na skrzynki, to pokazał mi się glitch jego głowy ;) więc wiedziałem gdzie strzelać mniej więcej. No i na koniec bardzo ładny no scope na sporą odległość.

 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...