Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Reaper napisał:

Fajne pożegnanie wczoraj było, dzięki @Pulek za obecność, szkoda że @Perez nie dał rady dotrzeć, ale nadrobi flaszeczką przy następnej okazji i będzie git ;) 

 

Dzisiaj grill u teściów, powrót do mieszkania i podomykanie pudeł, a jutro lecim :) 

 

Strasznie żałuję, bo na bank dobre spotkanie było, ale kumulacja wszystkiego. Teraz właśnie siedzę na chacie, rodzinkę wywiozłem i przede mną milutka perspektywa korekty jakichś 50 stron do PSX Extreme, bo zamykamy numer zaraz po weekendzie. I jeszcze redakcyjny komp do naprawy, żeby za łatwo nie było. 

PS A własnie, to kiedy przyjeżdżasz do kraju, że tak spytam, nim jeszcze nie wyjechałeś :D. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Perez napisał:

 

Strasznie żałuję, bo na bank dobre spotkanie było, ale kumulacja wszystkiego. Teraz właśnie siedzę na chacie, rodzinkę wywiozłem i przede mną milutka perspektywa korekty jakichś 50 stron do PSX Extreme, bo zamykamy numer zaraz po weekendzie. I jeszcze redakcyjny komp do naprawy, żeby za łatwo nie było. 

PS A własnie, to kiedy przyjeżdżasz do kraju, że tak spytam, nim jeszcze nie wyjechałeś :D. 

Najwcześniej wrzesień pewnie, niestety lipiec-sierpień są najgorsze cenowo loty :/ 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Perez napisał:

Oczywiście @Reaper jest jeszcze druga opcja - urządzisz się, dajesz znać i my z Pulkiem wpadniemy na wizytację, sprawdzić, czy aby niczego Ci nie brakuje. 

No i nawet nie będzie trzeba szukać tańszych biletów lotniczych, no nie? ;). 

Zaproszenie macie, więc teraz Wasz ruch ;) 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Feanor napisał:

 

Darklands polecam :)

 

a już w ogóle to Betrayal at Krondor, aczkolwiek boję się, że tam grafika mogła się paskudnie zestarzeć. Przełomowy cRPG

Darklands jeszcze nie zakupiłem :). A Betrayal, no w sumie jest to jakaś myśl :-k, a grafika zupełnie mi nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, schizzm napisał:

Darklands jeszcze nie zakupiłem :). A Betrayal, no w sumie jest to jakaś myśl :-k, a grafika zupełnie mi nie przeszkadza.

 

Ciągle pamiętam swą dumę, gdy rozwiązywałem niektóre zagadki ze skrzyń nigdy nie ucząc się angielskiego :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Takie tam zabawne sceny z całego tygodnia z ceesa, miało być kozacko, a wyszło tak sobie ?  raz po zabiciu wroga partner z drużyny wbiegł pod celownik, raz zamiast zwiać za winkiel bo pusty magazynek, to szedłem na shifcie i po zabiciu czterech wrogów piąty załatwił mnie ?  

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...