Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

19 minutes ago, Lucas07 said:

Ten Revolut jest płatny? Bo jeśli będzie trochę słabo śmigało to nie wiem czy chce mi się na próbę za karte płacić :D. Chyba że ktoś na forumce ma (Reap, kołek?) i ewentualnie mógłby mi do DAZNa po przelewie podpiąć (jeśli moja karta nie będzie działała / nie mają paypala/skrilla) 

 

Za samą kartę jest jakaś tam opłata, chyba, że trafisz do miejsca gdzie będą rozdawać. Ostatnio na lotnisku w Wilnie dostałem dwie karty ;)

Odnośnik do komentarza

Tak się narzeka w tym roku na wyścig ślimaków o mistrzostwo Polski w Ekstraklasie, a tak porównałem, ile punktów zdobył mistrz od czasu reformy ESA37:

13/14: Legia 81 pkt

14/15: Lech 70 pkt

15/16: Legia 73 pkt

16/17: Legia 73 pkt

17/18: Legia 68 pkt (remis z Lechem), 70 (wygrana z Lechem); Jagiellonia (67 pkt)

 

Więc owszem, można wygrać mistrza mając najmniej punktów w historii, ale nie jest to jakaś niesamowita różnica. Po prostu taką mamy ligę, poza tym sezonem Legii w pierwszym roku reformy :D

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, krzysfiol napisał:

Tak się narzeka w tym roku na wyścig ślimaków o mistrzostwo Polski w Ekstraklasie, a tak porównałem, ile punktów zdobył mistrz od czasu reformy ESA37:

13/14: Legia 81 pkt

14/15: Lech 70 pkt

15/16: Legia 73 pkt

16/17: Legia 73 pkt

17/18: Legia 68 pkt (remis z Lechem), 70 (wygrana z Lechem); Jagiellonia (67 pkt)

 

Więc owszem, można wygrać mistrza mając najmniej punktów w historii, ale nie jest to jakaś niesamowita różnica. Po prostu taką mamy ligę, poza tym sezonem Legii w pierwszym roku reformy :D

 

Ale pamiętajmy że w tym roku po raz pierwszy nie dzieliliśmy punktów ;)

Odnośnik do komentarza

Zabrałem się w końcu mocniej za Yakuzę 4 i fabularnie nawet daje radę, ale to bardziej przez odniesienia w Yakuza 0 i przez to, że grałem w Kiwami. Inaczej bym kilku smaczków nie wyłapał. Na razie part 2, chapter 3.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Lucas07 napisał:

Ten Revolut jest płatny? Bo jeśli będzie trochę słabo śmigało to nie wiem czy chce mi się na próbę za karte płacić :D. Chyba że ktoś na forumce ma (Reap, kołek?) i ewentualnie mógłby mi do DAZNa po przelewie podpiąć (jeśli moja karta nie będzie działała / nie mają paypala/skrilla) 

testowalem Revoluta motzno podczas majowki i generalnie git; jedyne miejsca gdzie mi odrzucilo platnosc nim to bramki na wloskich autostradach, gdzie terminale do obslugi chyba sa dosc stare (a przynajmniej na takowe wygladaja) i jeden market na miejscu we Wloszech

 

w sumie jakby sie dalo placic za DAZN  Revolutem to sam bym sobie pewnie wykupil :) ale pewnie faktycznie przez jakiegos vpna trzebaby sie laczyc :-k

 

czolem!

 

ps. to byl udany weekend :) moje pierwsze VI+ red pointem wczoraj weszlo :)

Odnośnik do komentarza
tymczasem na bozocielny wekeend prawdopodobnie zamiast na wesele kumpla, pojade w Tatry kolega zaprasza na jakies ambitniejsze wspinanie, wiec grzechem byloby z takiego zaproszenia nie skorzystac

Gorsze niż kultowe "będę grał w grę (...) Tomb Raider" :)
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

tak jak poprzedni tydzień był kompletnie zjebany, tak ten zapowiada się na taki, w którym trzeba po nadrabiać zaległości

 

dzień dobry się z Państwem!

 

koledzy od Revoulta  (@Reaper, @kolek23) - kojarzycie, ile trwał u was proces pozyskiwania karty? od rejestracji do momentu dostania jej do ręki i aktywowania?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...