Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja o przełożeniu tego meczu jest jak najbardziej uzasadniona. Przecież tam zginęli ludzie, którzy mieli wiele wspólnego z jastrzębskim klubem. PZPN pierwszy raz od dłuższego czasu podjął właściwą decyzję. Życie ludzkie jest najwyższą wartością i w takiej chwili rozgrywki ligowe schodzą na dalszy plan. Nie bierzmy przykładu od UEFY, dla której oprócz pieniędzy, nie liczy się nic innego. W 2005 roku, gdy zmarł Jan Paweł II, UEFA nie odwołała meczów ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów. 13 lat temu już było wiadomo w jakim kierunku zmierza lewacka Europa,do której dumnym krokiem wprowadził nas nosiciel filipińskiego wirusa. Dobrze, że Polacy wtedy byli zjednoczeni chociaż przez te kilkanaście dni. Nawet krakowscy kibice zawarli rozejm na jakiś czas. Polacy potrafią zjednoczyć się w wielu kwestiach, więc bądźmy solidarni w takiej chwili z Jastrzębiem. Zróbmy to dla dobra kraju i wspierajmy klub, który przeżywa tą tragedię. Skoro nie potrafimy jako naród uszanować tragedii smoleńskiej, uszanujmy chociaż tragiczne wydarzenia w Zofiówce.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, wojt3k napisał:

Wczoraj z moją narzeczoną byliśmy w parafialnej poradni (takie 3 wizyty są obowiązkiem przed ślubem). Pierwsze wrażenia? Po takiej poradni konieczna będzie chyba wizyta u psychiatryemoji6.png

pewnie mówiłem to już kilka razy, ale powtórzę - jak wspaniale, że mnie to ominęło :) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

https://imgur.com/g6wUfS1

 

Sytuacja jak na screenie powyżej. Chwilę wcześniej w lewym dolnym rogu odebraliśmy przeciwnikowi piłkę. Środkowy obrońca podał do środkowego pomocnika z rolą obrona (Kelly), ten zamiast podać dalej na lewą stronę wypierdala piłkę na środek boiska (w momencie podania mój napastnik już nie jest na środku). Jaką rolę indywidualną (ewentualnie drużynową) mu dać, żeby właśnie zagrywał piłkę do boku w takich sytuacjach, a nie walił do przodu na oślep (dla przypomnienia taktyka). Zauważyłem, że jest to dość częsta sytuacja u moich zawodników.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Misiek napisał:

https://imgur.com/g6wUfS1

 

Sytuacja jak na screenie powyżej. Chwilę wcześniej w lewym dolnym rogu odebraliśmy przeciwnikowi piłkę. Środkowy obrońca podał do środkowego pomocnika z rolą obrona (Kelly), ten zamiast podać dalej na lewą stronę wypierdala piłkę na środek boiska (w momencie podania mój napastnik już nie jest na środku). Jaką rolę indywidualną (ewentualnie drużynową) mu dać, żeby właśnie zagrywał piłkę do boku w takich sytuacjach, a nie walił do przodu na oślep (dla przypomnienia taktyka). Zauważyłem, że jest to dość częsta sytuacja u moich zawodników.

Jest to na pewno związane z tym, że twój zespół w sumie dzieli się na dwa - defensywni zawodnicy i ofensywni. Zobacz jakie wielkie odległości są pomiędzy nimi wszystkimi. Grasz bardzo sztywnym stylem, który właśnie powoduje powstawanie sporych odległości między formacjami (im bardziej płynnie, tym bardziej "kompaktowo" gra zespół m.in.), a dodatkowo nakazujesz swoim napastnikom przeszkadzać w krótkim rozegraniu = są jeszcze bardziej oddaleni od linii pomocy i obrony. Ja bym zaczął od tego, żeby mój zespół grał bardziej jak zespół ;) Rola zawodnika ma z tym niewiele wspólnego, ma on po prostu za mało opcji i podejmuje najprostszą decyzję. Do obrońcy nie może podać, bo ten ma blisko siebie zawodnika rywali, a podanie na lewo to tak naprawdę bardzo długa piłka do zagrania w poprzek boiska - nie jest to takie proste jakby się wydawało i wymaga sporych umiejętności od twojego MC :)

 

Czyli jak mu zapewnisz więcej możliwości bezpiecznego podania, to nie będzie napierdalał lagi do przodu.

 

13 minut temu, Meler napisał:

Możesz dać jaką chcesz, FM ma na to wyjebane :D

Co masz na myśli?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

http://www.gazetalubuska.pl/quiz/5202,z_jaka_partia_ci_po_drodze_quiz_preferencji_politycznych_2018,q,t.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=gazeta-lubuska&utm_campaign=quiz_partie

 

U mnie:

 

Partia Wolność deklaruje się jako jedyna wolnorynkowa partia w Polsce. Postuluje wprowadzenie systemu prezydenckiego, likwidację podatków dochodowych PIT i CIT oraz podatku od spadków i darowizn oraz zniesienie obowiązkowych ubezpieczeń społecznych.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

pewnie mówiłem to już kilka razy, ale powtórzę - jak wspaniale, że mnie to ominęło :) 

Powtarzasz to tak często, że chyba próbujesz przekonać samego siebie że to prawda 

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, jmk napisał:

http://www.gazetalubuska.pl/quiz/5202,z_jaka_partia_ci_po_drodze_quiz_preferencji_politycznych_2018,q,t.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=gazeta-lubuska&utm_campaign=quiz_partie

 

U mnie:

 

Partia Wolność deklaruje się jako jedyna wolnorynkowa partia w Polsce. Postuluje wprowadzenie systemu prezydenckiego, likwidację podatków dochodowych PIT i CIT oraz podatku od spadków i darowizn oraz zniesienie obowiązkowych ubezpieczeń społecznych.

Hahahaha u mnie wyszło:

 

 

 

 

RAZEM

 

 

 

 

:crazy: 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, jmk napisał:

http://www.gazetalubuska.pl/quiz/5202,z_jaka_partia_ci_po_drodze_quiz_preferencji_politycznych_2018,q,t.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=gazeta-lubuska&utm_campaign=quiz_partie

 

U mnie:

 

Partia Wolność deklaruje się jako jedyna wolnorynkowa partia w Polsce. Postuluje wprowadzenie systemu prezydenckiego, likwidację podatków dochodowych PIT i CIT oraz podatku od spadków i darowizn oraz zniesienie obowiązkowych ubezpieczeń społecznych.

TWÓJ WYNIK:

Platforma Obywatelska

Platforma Obywatelska jest partią centrową, opowiadającą się za wzmocnieniem samorządów, wprowadzeniem jednomandatowych okręgów wyborczych i odpartyjnieniem Senatu. Opowiada się za liberalizmem gospodarczym. Jest partią proeuropejską. Sprzeciwia się legalności eutanazji i aborcji, postuluje finansowanie in vitro z budżetu państwa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...