Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, me_who napisał:

Jest jakiś patent w FM, żeby "ładnie" sprzedać legendy? Np. zasugerować odejście do Chin? Chciałbym oddać Gordona i Browna w dobre ręce, ale nie wiem jak to zrobić. A wywalić ich nie mogę, bo są na szczycie klubowej hierarchii jeśli chodzi o szatnię.

Możesz spróbować ich wywalić na listę transferową i jak ktoś się zacznie burzyć, to wtedy tłumaczysz.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, lad napisał:

Możesz spróbować ich wywalić na listę transferową i jak ktoś się zacznie burzyć, to wtedy tłumaczysz.

To się nie uda. Obaj najwyżej w hierarchii i też nie chce ich się pozbyć na siłę. W poprzednim sezonie miałem zioma co poprosił o transfer do Chin i myślałem, że może coś takiego można też wywołać ;) 

Odnośnik do komentarza

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-05-06/cafe-futbol-borek-zaatakowal-rzeczniczke-pge-narodowego/?ref=slider

 

Tłumaczenie tej babki po chuju, ale w sumie co ma mówić. Jak ze wszystkim, wyrażamy niezadowolenie i niepokój i za jakiś czas przechodzimy do porządku dziennego :/ Niestety, musi ktoś kopnąć w kalendarz, żeby się coś zmieniło... Najlepiej dziecko... Przykre, ale prawdziwe...

Odnośnik do komentarza

Żal mi Pileckiego. Facet o niesamowitej odwadze, o niesamowitych dokonaniach, z tak strasznymi przejściami jest teraz "tym wyklętym" obok Burego, Ognia czy tam innych zwyroli.

A on powinien być nie jednym z "wyklętych", ale TYM wyklętym.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...