Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Keith Flint napisał:

Ja nie szanuje sprzedaży, sam próbowałem sprzedawać prąd, widząc jak nieetyczne chwyty stosują sprzedawcy, to mnie odrzuca od tej branży.

Wszystko jest sprzedażą. To najważniejsza umiejętność i jednocześnie najpiękniejsza, gdyż kończy się zawarciem dobrowolnej umowy pomiędzy dwojgiem podmiotów obdarzonych wolną wolą. W momencie zawarcia umowy każda decyzja jest słuszna, gdyż jest Twoja i jest owocem Twojej wolnej woli. Nawet, jeśli później jej żałujesz. Wracając do pierwszego zdania - czym Twoim zdaniem jest sprzedaż? Bo de facto jest właśnie wszystkim, co zawiera się w zdaniu drugim. Tak więc np. poszukiwanie pracy to też sprzedaż - siebie, swoich umiejętności, swojego czasu. I tak - to jest umiejętność, której trzeba się nauczyć. Niestety - samemu - gdyż polski kulawy system edukacyjny nie uczy tej najważniejszej umiejętności. Masz zasób w postaci swojego zestawu skilli - po drugiej stronie jest ktoś, kogo musisz przekonać, ze to właśnie Twoich skilli potrzebuje. I to jest właśnie sztuka sprzedaży. Poszukiwanie pracy nie różni się niczym w tej materii od sprzedaży długopisu, piwa, narkotyków czy paliwa rakietowego. Tak więc albo odrzucisz swoje uprzedzenia wobec sprzedaży jako takiej, albo zawsze będziesz narzekał. A z narzekania bierze się w końcu zawiść. A z zawiści - socjalizm. Taka jest anatomia umysłu wszystkich przegrywów, którzy wyciągają ręce po nieswoje i żądają dużego państwa, które ich rzekomo ochroni (jednocześnie zapinając w dupę swoją wielką, grubą, owłosioną knagą). Nie idź tą drogą. Naucz się sprzedawać :)

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem konkurs na to, kto najwięcej używa słowa "kurwa". Miałem kilku kandydatów do sprawdzenia: @Reaper, @Misiek, @Gabe, @Hawkeye, @krzysfiol, @BartuS, @Brudinho, @me_who (dość losowo dobrane). Oto wyniki:

  1. Hawkeye: 557 kurw!
  2. me_who: 531 kurw!
  3. Misiek: 275 kurw!
  4. Reaper: 208 kurw!
  5. Brudinho: 187 kurw!
  6. BartuS: 15 kurw!
  7. Gabe: 15 kurw!
  8. krzysfiol: 7 kurw!

Ale, ale! To jeszcze nie są ostateczne wyniki, bo nie sama liczba się liczy, ale natężenie kurwa na posta. W tej kategorii wyniki są następujące:

  1. Misiek: 15,11% kurwy na posta!
  2. Hawkeye: 7,34% kurwy na posta!
  3. Brudinho: 5,65% kurwy na posta!
  4. Reaper: 4,66% kurwy na posta!
  5. me_who: 3,34% kurwy na posta!
  6. BartuS: 0,73% kurwy na posta!
  7. krzysfiol: 0,51% kurwy na posta!
  8. Gabe: 0,33% kurwy na posta!

Gratulujemy najlepszym!

  • Lubię! 11
  • Haha 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
1, czym innym jest nauka sprzedaży, a czym innym zwyczajna, ludzka uczciwość (tak wiem frazes).
2. Czy ja wyciągam po coś ręcę, nie sadzę. Ba sie dziele tym co zarobie własną pracą z ludźmi potrzebującymi, gdyż mi średnio zależy na materialnych dobrach.
Nie mowie że to robisz, tylko ze takie myślenie moze do tego kiedys doprowadzić

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...