Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Reaper a jak wygląda sytuacja z wynajmem w Edynburgu? Dość spokojne zajęcie czy Barcelona style - po 5 minutach od ogłoszenia już nieaktualne, gdy już złapie ogłoszenie i się umówić, dojedziesz na miejsce i już nieaktualne, lub gdy uda ci się obejrzeć mieszkanie to już w progu musisz mówić, że je chcesz bo inaczej zaraz ktoś zabierze ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Pulek napisał:

ja nie wiem czy dziadzieje, czy co, ale zaczynam myśleć o tym, że chciałbym sobie zamieszkać na wsi, w jakimś domku z ogródkiem, mieć psa, i chodzić co 2 tygodnie na mecz A-klasy :roll: 

Zapraszam koło siebie, są jeszcze wolne działki, schronisko z pieskami niedaleko, A-klasa o rzut kamieniem. Niedaleko też Okręgówka ze Żbikiem Nasielsk oraz III liga i Świt NDM :P 

 

Dobra środa. Mam nadzieję, bo już mi się nie chce.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

Makk Ty juz nowa praca i Ci sie nie chce?

Od 1.02.2018 w nowej pracy. Tak, już mi się nie chce. Jest sporo elementów, które mi mocno nie pasują i dosyć zaburzają pracę lub chęć pracy.

Z tego co wiem, to nie tylko mi te same rzeczy przeszkadzają.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

Jeśli dobrze pamiętam to był chyba nawet narysowany. Kojarzy mi się jeden obrazek jak rzuca przed nogi Cezara swój miecz i tarcze oraz jeden obrazek jak skuty idzie w marszu triumfalnym Cezara w Rzymie ;)

 

Czemu ja pamiętam takie rzeczy :roll:

asterix_v1_vercingetorix_NewColors.jpeg?

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, schizzm napisał:

Jeśli dobrze pamiętam to był chyba nawet narysowany. Kojarzy mi się jeden obrazek jak rzuca przed nogi Cezara swój miecz i tarcze oraz jeden obrazek jak skuty idzie w marszu triumfalnym Cezara w Rzymie ;)

 

Czemu ja pamiętam takie rzeczy :roll:

 

W pierwszym odcinku Rzymu też jest i tam mu nie jest tak wesoło jak na obrazku wyżej :P 

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...