Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu gór,  bardzo lubię te krajobrazy, a ideałem jest jak występują one razem z morzem. (np. w Riwierze Tureckiej, zajebiście tam było ) Chętnie bym pochodził po górach, ale niestety mam tak kurewski lęk wysokości, że nawet na fragmencie ciut węższego wejścia przy szczycie Nosala (1206m n.p.m) srałem po gaciach. :/ Co prawda to było z 10 lat temu, ale wątpię by zmieniło się coś u mnie w tej materii. Pamiętam jak zaczynałem kiedyś pracę w sklepie i kierownik kazał mi wejść na drabinę i zmienić cenówki, co są od sufitu podwieszane, ja jebię, ale to był strach na początku. Z czasem jednak przyzwyczaiłem się, więc może jakbym do gór podszedł w podobny, stopniowy sposób to może i na Giewont bym wlazł. :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
30 minutes ago, Counter said:

Wracając do tematu gór,  bardzo lubię te krajobrazy, a ideałem jest jak występują one razem z morzem. (np. w Riwierze Tureckiej, zajebiście tam było ) Chętnie bym pochodził po górach, ale niestety mam tak kurewski lęk wysokości, że nawet na fragmencie ciut węższego wejścia przy szczycie Nosala (1206m n.p.m) srałem po gaciach. :/ Co prawda to było z 10 lat temu, ale wątpię by zmieniło się coś u mnie w tej materii. Pamiętam jak zaczynałem kiedyś pracę w sklepie i kierownik kazał mi wejść na drabinę i zmienić cenówki, co są od sufitu podwieszane, ja jebię, ale to był strach na początku. Z czasem jednak przyzwyczaiłem się, więc może jakbym do gór podszedł w podobny, stopniowy sposób to może i na Giewont bym wlazł. :-k 

 

Trzeba z tym uważać. Byliśmy w tym roku w Tatrach i chodząc po zwykłych, łatwych szlakach znajoma zaczęła marudzić, że się boi i średnio się czuje. Mimo wszystko szła z nami, aż w pewnym momencie... zemdlała. Na szczęście szła praktycznie przyklejona do kolegi i ten dał radę ją złapać.. 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Counter napisał:

Wracając do tematu gór,  bardzo lubię te krajobrazy, a ideałem jest jak występują one razem z morzem. (np. w Riwierze Tureckiej, zajebiście tam było ) Chętnie bym pochodził po górach, ale niestety mam tak kurewski lęk wysokości, że nawet na fragmencie ciut węższego wejścia przy szczycie Nosala (1206m n.p.m) srałem po gaciach. :/ Co prawda to było z 10 lat temu, ale wątpię by zmieniło się coś u mnie w tej materii. Pamiętam jak zaczynałem kiedyś pracę w sklepie i kierownik kazał mi wejść na drabinę i zmienić cenówki, co są od sufitu podwieszane, ja jebię, ale to był strach na początku. Z czasem jednak przyzwyczaiłem się, więc może jakbym do gór podszedł w podobny, stopniowy sposób to może i na Giewont bym wlazł. :-k 

Mam lęk wysokości, działanie na drabinie jest dość ciężkie. Ale jakoś w górach nie mam problemu, dopóki nie jest to spacer nad jakimiś przepaściami itp ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

Jak ktoś chce coś z NFL/NBA to piszcie bo jestem w sklepie z takim towarem i mogę wam nabyć (oczywiście piniondz do zwrotu ale odpada transport).

A co mają i po ile ? Jakieś nie wiem, koszulki/czapki Bulls/GSW/Spurs? Swego czasu widziałem koszulki/czapki mistrzowskie GSW, ale właśnie transport z USA wychodził tyle samo, co ciuchy xd

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

Warriors jest z logo Warriors, Spurs czarna, Bulls są tez ale słabe. Ceny od 27 do 37 euro.

Ale meczowe czy t-shirty? 

W sensie takie cuś http://store.nba.com/Golden_State_Warriors_Mens/Mens_Golden_State_Warriors_Black_Hardwood_T-Shirt byłoby spoko

 

http://store.nba.com/Golden_State_Warriors_Mens/Mens_Golden_State_Warriors_Nike_Gold_2018_NBA_Playoffs_Mantra_Legend_T-Shirt

Takie jeszcze bardziej

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...