Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, dzisiaj fajne mecze, wybijałem się w swoich drużynach, ale przy spektakularnych akcjach zawsze czegoś zabrakło ;) Na pistoletówce na Mirage'u miałem 4 kille i zaplantowaną bombę i dałem się zabić, a miałem pełne info gdzie jest koleś, mogłem wszystko :<

 

Na Trainie miałem dwie fajne akcje (obydwie na filmiku poniżej), gdzie pozabijałem po 3, ale w jednej próbowałem zamienić Famasa na AK i coś nie mogłem, a byłem przekonany, że słyszę swojego człowieka, a to przeciwnik był i mogłem mieć łatwego 4 killa :/ A w innej zabiłem gościa AWP no scope, później drugiego normalnie, rzuciłem smoke'a, zaplantowałem, zabiłem glockiem CT rozbrajającego bombę w smoke'u, a później jak głupek wybiegłem za wagon z glockiem i tam mnie koleś zdjął :/ Zamiast grać na czas, schować się gdzieś, przyczaić ze scopem, to ja tak.. ale myślałem, że też jest zaraz obok tego drugiego i chciałem uciec :sad:

 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No wahadło zdecydowanie zapomniało wrócić w drugo stronę :-k 

 

Dobra, jedna drużyna mnie rozczarowała to jade osobiście dopilnować drugiej, bo przecież awans jest niezbędny. Jako niedawny zwyciezca LE mogę podzielić się z piłkarzami kilkoma celnymi uwagami. Norymbergo, nadchodzę :war: 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...