Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, T-m napisał:

Ale to i tak chuj, bo znalazłem Exeo z 2013 roku, nawet cena do przełknięcia, silnik spoko, przebieg OK, dopóki nie zobaczyłem jak wygląda deska rozdzielcza tego samochodu. Jak z Golfa II pierwszego rzutu... :|

 

Też myślałem wcześniej o Exeo. Nowsze już paskudne nie są, dalej lepiej niż Golf  w tym roku pewnie pożegnam się z Volviaczem i poszukam czegoś tańszego, fajnie było :sad:

Odnośnik do komentarza
ej, dobra, [mention=5443]Monti[/mention] i [mention=4933]Hawkeye[/mention] gdzie w ustawieniach się te FPS-y sprawdza? Bo przejrzałem wszędzie i nie widzę tego :-k 
Net grapha sobie włącz, wygooglaj jak. Albo w ustawieniach steam (nie gry, globalnie się wtedy ustawia).
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krzysfiol napisał:

A to fakt, że Hindusów ciężko zrozumieć. Jak byłem w Londynie to raz mnie w "tradycyjnej angielskiej restauracji" obsługiwała hinduska i zwątpiłem wtedy mocno w swoją znajomość angielskiego :kekeke: Nie zrozumiałem praktycznie nic. 

Wiesz, jeszcze jest różnica jak jest Brytyjczyk hinduskiego pochodzenia, to pół biedy, ale mi chodzi bardziej o ludzi, którzy dopiero co przyjechali z Indii, top kek po prostu. Ale też często się spotykałem z tym, że bogaci Hindusi wstydzą się swojego pochodzenia, i próbują się odcinać od kultury/rodziny po wyjeździe, i częścią tego jest próba pozbycia się akcentu.
No ale trudno się dziwić, skoro mają już wybrane żony, do których muszą wrócić po studiach. Dlatego część moich znajomych postanowiła robić doktoraty i habilitacje zagranicą, żeby odroczyć aranżowane małżeństwa :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...