Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie rozumiem tych pozwoleń od kiedy będący w City Zinczenko nie dostał pozwolenia (które już faktycznie miał) na grę na wypożyczeniu w moim Celtiku. Wydawało mi sie, ze raz wydane pozwolenie na w UK obowiązuje na czas trwania kontraktu z klubem, który sie o to ubiegał. A tu bęc. Swoją droga jak City dostało pozwolenie, a ja nie, skoro od czasu transferu Zinczenko gra w reprezentacji Ukrainy w miare regularnie?

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, me_who said:

Ja nie rozumiem tych pozwoleń od kiedy będący w City Zinczenko nie dostał pozwolenia (które już faktycznie miał) na grę na wypożyczeniu w moim Celtiku. Wydawało mi sie, ze raz wydane pozwolenie na w UK obowiązuje na czas trwania kontraktu z klubem, który sie o to ubiegał. A tu bęc. Swoją droga jak City dostało pozwolenie, a ja nie, skoro od czasu transferu Zinczenko gra w reprezentacji Ukrainy w miare regularnie?

 

Tu jest to bardzo fajnie opisane.

 

https://www.reevaldo.com/story/2016/9/15/football-work-permit-premier-league-fa-foreign-players

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że moich zawodników z pozwoleniem nikt nie kupi w UK, gdyż FM dumnie oznajmiał, że pozwolenie jest tymczasowe na czas obowiązywaniu kontraktu w mym klubie.

 

13 minut temu, me_who napisał:

Swoją droga jak City dostało pozwolenie, a ja nie, skoro od czasu transferu Zinczenko gra w reprezentacji Ukrainy w miare regularnie?

Tego też nie rozumiem. Chciałem sobie kupić kolesia z Ukrainy, ale scouci oznajmili, że nie ma większych szans na pozwolenie na pracę. Koleś, który rozegrał 50+ spotkań dla reprezentacji... eh. No trudno uznajmy to za podwyższenie poziomu trudności

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, z0nk said:

Tego też nie rozumiem. Chciałem sobie kupić kolesia z Ukrainy, ale scouci oznajmili, że nie ma większych szans na pozwolenie na pracę. Koleś, który rozegrał 50+ spotkań dla reprezentacji... eh. No trudno uznajmy to za podwyższenie poziomu trudności

 

Irrelevant, liczą się spotkania z ostatnich 2 lat :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brudinho napisał:
W dniu 26.03.2018 o 13:40, ajerkoniak napisał:
Mam obecnie sześć. Jeden jest tylko na specjalne okazje, drugi elegancki na brązowej skórze, trzeci na bransolecie, czwarty od dziadka i dwa casualowe. I w sumie każdy noszę przynajmniej parę razy w miesiącu, da się emoji6.png

Ja mam podobnie i praktycznie noszę około 4-5 zegarków

Ja mam podobnie, tylko ze z samochodami.

Odnośnik do komentarza

Z tego co tu czytam powinien dostać to z palcem w nosie automatyczną kwalifikacją.

 

Swoją drogą ciekawy dokument, może po prostu raport scouta więc jest zakodowany błędnie i dał taką odpowiedź ;/ może jakbym kupił kopacza to nie miałbym problemu. Zrobię test na nim dzisiaj :D

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, kolek23 napisał:

Ale mój przypadek nie jest opisany. Gracz z już wydanym pozwoleniem nie może zmienić klubu w ramach UK, bo wyglada na to, ze musi uzyskać drugie pozwolenie. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to to, ze przenosi się z rozgrywek FA do SFA. Ja byłem przekonany, ze na terenie UK obowiązuje jedno pozwolenie niezależnie od federacji pod egidą której toczą się rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

Czego wymagamy:
- Znajomości HTML 5 i CSS3
- Podstaw PHP
- Zapału i chęci do intensywnej nauki
- Mile widziana znajomość Bootstrap i JQuery
- Tolerancji! - W zespole pracują osoby o różnych orientacjach seksualnych. Nie potrzebujemy nikogo, kto wprowadzałby zamęt.


 

 

HIHI

 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą w firmie w Szkocji wielki open space, na dodatek z aneksem kuchennym na jednej ze ścian i przez cały dzień cicho było :-k Kilka razy były normalne rozmowy, jakieś śmieszki, więc nie to że jakaś grobowa atmosfera, ale jak porównuję do tego co mam obecnie w biurze u siebie, czyli cały czas jest buzowanie rozmów, to ogromna różnica, ciekawe z czego to wynika :-k 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...