Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, ajerkoniak napisał:

Mam obecnie sześć. Jeden jest tylko na specjalne okazje, drugi elegancki na brązowej skórze, trzeci na bransolecie, czwarty od dziadka i dwa casualowe. I w sumie każdy noszę przynajmniej parę razy w miesiącu, da się ;)

a ja przestalem nosic zegarek chyba na pierwszym roku studiow :-k

ale dojrzewam do decyzji, zeby sobie kupic smartwatcha i jesli nic sie nie zmieni to pozostane wierny xiaomi ;)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Hajd napisał:

Smartwatch to jest dopiero zbędne gówno. Najbardziej bezużyteczny wynalazek na świecie.

no pytanie jest do czego go zamierzasz uzywac :) mi przydalby sie tylko w gorach do oceny zmian cisnienia i wysokosci, zeby na tej podstawie moc ocenic np. szanse i ryzyko wyjscia dalej / wyzej albo biwaku

Odnośnik do komentarza
26 minutes ago, ajerkoniak said:

Mam obecnie sześć. Jeden jest tylko na specjalne okazje, drugi elegancki na brązowej skórze, trzeci na bransolecie, czwarty od dziadka i dwa casualowe. I w sumie każdy noszę przynajmniej parę razy w miesiącu, da się ;)

 

Oooo, poka co tam masz :D 

 

29 minutes ago, Misiek said:

Kurde też, ale nie ma kiedy tego nosić, codziennie inny byś zakładał? Czy tylko na półeczkę?

 

Ja mam dwie sztuki, średnio co tydzień czy dwa sobie zmieniam. Oba uwielbiam :D Szukam trzeciego, ale te które mi się podobaja nie odpowiadają mojemu księgowemu (czyt. kobiecie) :D 

 

Smartwatcha miałem, wkurzało mnie, bo nosiłem go więcej niż mechaniczne... ale sprzedaży mi go brakuje :/ Bardzo dobrze się sprawdzał w robocie, jak bywałem na obiektach. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kolek23 napisał:

Oooo, poka co tam masz :D 

 

Festina noszona na co dzień:

 

7bcb9aa33d483f370fa9932189947959.jpg

 

 

Tissot na specjalne okazje (prezent od ojca z kiedyś tam):

 

540x360.jpg

 

Daniel Wellington (drugi casual):

 

81Y9TzfkdKL._UY445_.jpg

 

Tylko srebrna tarcza

 

Atlantic Seabase (jako ten drugi elegancki):

 

zegarek-meski-atlantic-seabase-60342-41-

 

Bering:

11938-003_top.jpg

 

No i Atlantic Varldsmatarur (ten po dziadku, z lat 70tych jest jakoś) tylko mój ma niebieski pasek:

 

cudowny-stalowy-atlantic-varldsmastarur-

 

 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Hajd napisał:

Smartwatch to jest dopiero zbędne gówno. Najbardziej bezużyteczny wynalazek na świecie.

 

Zgodzę się co do smartwatchy, ale jeśli chodzi o smartbanda, to sobie chwalę niektóre funkcje, np. powiadomienia o połączeniach, smsach, wiadomościach, przypomnieniach itp, mogę mieć wtedy wyciszony telefon. Budzik też się sprawdza u mnie.

 

Reszta funkcji (krokomierz, pulsometr) to rzeczywiście takie nieprzydatne bajery.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, ajerkoniak said:

No i Atlantic Varldsmatarur (ten po dziadku, z lat 70tych jest jakoś) tylko mój ma niebieski pasek:

 

Ten jest baaardzo fajny :) Uwielbiam takie starsze modele z historią :) Kusiło mnie zawsze, żeby się szarpnąć na 30-40 letnią Omegę, ale kupować taki egzemplarz od obcego człowieka to jednak nie to samo, co mieć po członku rodziny.

 

Ja oprócz Hamiltona mam jeszcze to:

FD0F003W-2.jpg?1408684729 

Odnośnik do komentarza

Ładny, świetne wskazówki.

 

Ten dziadkowy Atlantic w sumie obecnie jest wart grosze, a odrestaurowanie go przekroczyło znacznie wartość, ale w sumie wyszła fajna rzecz. Ojciec kupił sobie z rok temu jakąś Omegę (chyba Seamaster?) i stwierdził, że przekaże wnukowi pierwszemu. Ja skoro mam po dziadku tego swojego to mogę przekazać w przyszłości swojemu wnukowi i wymiennie rodzina będzie miała dwa zegarki z historią :)

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Ładny, świetne wskazówki.

 

Ten dziadkowy Atlantic w sumie obecnie jest wart grosze, a odrestaurowanie go przekroczyło znacznie wartość, ale w sumie wyszła fajna rzecz. Ojciec kupił sobie z rok temu jakąś Omegę (chyba Seamaster?) i stwierdził, że przekaże wnukowi pierwszemu. Ja skoro mam po dziadku tego swojego to mogę przekazać w przyszłości swojemu wnukowi i wymiennie rodzina będzie miała dwa zegarki z historią :)

 

 

walken.jpg

  • Lubię! 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...