Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, kuab napisał:

Ja dzisiaj napisałem 2k słów analizując wyniki, wstęp i metody napisane, została jeszcze druga połowa wyników i zakończenie. Mam jeszcze miesiąc i do tego naukę do ostatnich 4 egzaminów w maju i wsio.

 

A promotor dużo bardziej się przejmuje potencjalną publikacją, jaka z tego wyjdzie (a raczej nie wyjdzie, bo jest mało nowych rzeczy), i cały czas chce żebym coś zmieniał i poprawiał, ale dałem se już spokój i opisuję to co mam, mimo że delikatnie mówiąc mój model (robię modelowanie matematyczne procesu produkcyjnego leku) nie jest najwspanialszy. Tyle że paradoks polega na tym, że gorszy model można lepiej opisać i przedyskutować, o idealnym ficie na wykresie nie ma co pisać, hehe. 

 

 

 

 

Trzymam kciuki, żeby się udało.

 

Ja w sumie usiadłem 4 razy i machnąłem całość ;)

 

 

 

8 minut temu, Pulek napisał:

 

no przecież to jest standard, że FYM nie poda źródła :D to jest niesamowite swoją drogą i naprawdę trudno mi się było opanować, żeby nie zwrócić o to uwagi :D 

 

Mi też się zdarza coraz częściej, bo nie ma banów za to ;)

 

A tak serio to gdzieś przeczytam, usłyszę i po jakimś  czasie mi się przypomni i zarzucam na forumka :D

 

Odnośnik do komentarza

O, dzisiaj w ogóle miałem ciekawą sytuację. Stoję sobie pod kinem i rozmawiam z koleżanką. Podchodzi gość, wygląda na jakieś 40 lat i pyta, czy może pożyczyć ode mnie telefon, bo musi gdzieś zadzwonić. Daję mu swój, odblokowuję ekran, i... on mnie pyta, czy wpisze mu numer do mamy, bo nie ogarnia tych dotykowych. Ok, wklepałem mu numer i... rzeczywiście, zaczął rozmawiać z mamą. :D Potem oddał mi telefon, ładnie podziękował i rzucił tekstem, że nie mógł nigdzie znaleźć budki telefonicznej, dlatego musiał pożyczyć . To ja do niego, że stary, budki telefonicznie zniknęły jakieś 10 lat temu. A on na to, że dopiero co wyszedł z więzienia, w którym spędził 20 lat, za bardzo jeszcze nie ogarnia  :D i sobie poszedł.

 

Dobrze, że on mi o tym więzieniu powiedział jak już oddał mi telefon :)

  • Lubię! 17
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

@Counter nie jest tak źle z tym eDPI :) czuję, że więcej macham ręką, ale na DM nie zrobiło mi to specjalnie różnicy, kogo miałem zabić to zabiłem raczej ;) odpalę zaraz jakieś competetive i zobaczymy czy pofraguję wystarczająco :> 

17 fragów na Mirage'u, to w okolicach standardowego wyniku ;) wcześniej porażka, ale z cheaterami, a i tak machnąłem 10 :<

 

@Brudinho jestem w połowie 20 lvl, zaraz będzie prime <3 2 miesiące to trwało

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Reaper napisał:

17 fragów na Mirage'u, to w okolicach standardowego wyniku ;) wcześniej porażka, ale z cheaterami, a i tak machnąłem 10 :<

 

@Brudinho jestem w połowie 20 lvl, zaraz będzie prime <3 2 miesiące to trwało

 

Brawo Panie Maćku 21 kwietnia zagramy :D

Tymczasem w Iranie wczoraj zmieniono czas podpierdalając mi godzinę :/ 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...