Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minutes ago, Reaper said:

A kolega to pierwszy do krytykanctwa, a co zrobiłeś dobrego dla forumka ostatnio? Myślisz, że jak wpłacasz raz na jakiś czas jakiś marny grosik, to nagle jesteś panem tego forum i możesz krytykować działania MT? Może 24h knebla Cię uspokoi, spędź sobie miło dzień wagarowicza.

 

Poza tym, to myślisz, że dwie ostatnie Marynie, to same się założyły?

 

Dodatkowo astronomiczna wiosna była wczoraj, więc krzysfiol po raz kolejny udowodnił, że zna tylko daty liturgiczne. W rankingu najlepszych modów zajmuje piąte na pięć miejsce, przemyśl to.

 

Bynajmniej nie równa się przynajmniej, japierdole, ile razy można to pisać. Poczytaj sobie czasem słownik języka polskiego, to nie boli.

 

Nie pozdrawiam. Za rok przyjadę na zlot będzie wpierdol, szykuj się!!!!111

 

Przeklinanie nie licuje się z godnością funkcji moderatora! Zakładamy ąkietę! Wotum nieufności dla Reapera!

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kolek23 napisał:

 

Przeklinanie nie licuje się z godnością funkcji moderatora! Zakładamy ąkietę! Wotum nieufności dla Reapera!

racja, kajam się. Powinno być "stłukę cię na kwaśne jabłko" albo "polecisz tam gdzie raki zimują!" :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

@Feanormam duża słabość do głosu Mossa, choć nic z jego twórczości w moim zestawieniu się nie znajdzie. Lubię jego koncerty, potrafi stworzyć bardzo fajna atmosferę. 

 

Antimatter było dla mnie największym odkryciem życia muzycznego od czasów... właściwie od zawsze :) w sensie: sam to odkryłem, bez żadnych polecanek :) chyba soulseek albo ten wcześniejszy serwis tego typu, wyłączony przez anypiratów (cholera, nie pamiętam nazwy) mnie naprowadził :) jakież było moje zdziwienie, gdy po chwili odkryłem jego powiązania z równie lubianą Anathemą (w związku z czym odkryłem jeszcze jeden odprysk tej rodziny, Ion, który również bardzo lubię). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Napster może :)

 

Dla mnie najważniejsze sa dwa utwory - pierwszy który zawrócił mnie z Diskopolowej drogi na cięższe granie - Metallica - Master of Puppets (puścil mi to śp. brat jak miałem może 10 lat? albo mniej nawet). Wcześniej poza DP słuchałem Europe, Bajmu i Kombi xD bo takie płyty były w domu. 

 

A potem jak miałem z 15 lat to odkryłem folk, pierwszym utworem było Whisky in the jar, ale nie ta wersja Thin Lizzy tylko tak jak pan Cuchulainn przykazał :)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...