Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Poziom 6g poleciał mocno, zwłaszcza od kiedy przestał się udzielać Kujawiński, a Hetman popadł w jakieś autobiczowanie/depresję. Na Szczepańskiego się obraziłem na samym początku, jak próbował pisać stylem Kwiatkowskiego i ani to śmieszne było, ani ciekawe.

 

Podcasty po Polsku mnie odrzucają, zwłaszca ten zNYK to ma taki styl wypowiedzi, że omójbosze..

 

Kajzerek to porażka, chłop zaczyna rozwijać temat a tu nagle kończy w pół zdania. Nie mówiąc już o tym, że bardzo często po prostu mija się z prawdą, na co zwracałem uwagę pod kilkoma artykułami, ale zero odpowiedzi (pewnie głównie przez to, że czytam je zazwyczaj 2-3 dni po ukazaniu).

 

Kolanowski jest spoko, Sitarz rządzi, a NFL jest fajne.

 

No i akurat styl Kwiatkowskiego ubóstwiam. Trochę szybko chłop sobie buduje opinie, że coś jest genialne, albo chujowe, ale ogólnie bardzo dobrze mi się go czyta.

 

Generalnie jakbym miał płacić to abo sam, to bym dawno podziękował, ale dzielimy koszty na pół z kumplem i jakoś da się przeżyć.

 

Pewnie znowu forma pójdzie w górę na PO :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

@Counter razem z podkładką zamówione, z tą co @Hawkeye polecił :) Do tej pory nie bawiłem się ani w sensa, ani w DPI, ani nawet w crosshaira :-k Wszystko gram domyślnie. No, może delikatnie podkręciłem sobie sens'a o ile dobrze pamiętam :-k 

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=308490450 - na tej mapce możesz sobie wybrać celownik, masz presety prosów, ale możesz też zrobić swój. ;) Polecam celownik statyczny, który się nie rozszerza w trakcie strzelania, mi daje więcej kontroli. 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...