Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Lucas07 napisał:

Lel, to juz serio dziwne :D Zwykle dosc szybko requesty ogarniali, zaraz napisze do Gabriela, bo moze zapomniał. 

lepiej nie rób tego Jarkowi, bo ktoś mu jeszcze wpierdolem będzie straszył jak mi na pilkawce. Hint - chodzi o była adminke z Wawki, dziennikarke

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:

Brać za 100 zł?  Microsoft Wireless Natural Ergonomic Desktop 7000

 

xCkaSDS.jpg

Mam od jakichś dwóch tygodni Microsoft Ergonomic 4000 do pracy. Początkowo trudno było się przyzwyczaić, ale fajna rzecz, podpora na nadgarstki robi swoje.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Lucas07 napisał:

Branie takich wysrywow na poważnie xD

nie no, kurwa jak ktoś mi grozi tym ze będę żeby zbierał z podłogi, a na zwierzawce były nawet gorsze rzeczy  (kolega podskrinowal ) to co. Ponadto ban z dupy był na 6 miesięcy, dopiero jak ta tempa karyne wyjebali to kolega Kozłowski  (któremu tez groziła nota bene , chyba jakieś pw nawet były ) przywrócił 

Odnośnik do komentarza
Nie ukrywam, że faktycznie myślałem pod granie, głównie CS-a :-k Może [mention=300]Counter[/mention], [mention=343]BartuS[/mention], [mention=4933]Hawkeye[/mention], [mention=76]krzysfiol[/mention] coś doradzą? Obecnie gram na klawiaturze laptopowej i mysze logitecha za 50 zł, ale z drugiej strony nie wiem czy na moim poziomie jest sens w ogóle coś dokupywać  
Tak na powyżej kalacha pierwszego czy nawet goldy to jak nie jesteś biedakiem myszkę obowiązkowo. Klawiatura jest z grubsza obojętna, nie musisz w nią ładować kasy, ale przyjdzie Ci niedługo moment (albo już jest I nawet o tym nie wiesz, ja tak miałem przez trochę) kiedy chujowa myszka przeszkadza. Większość pro sceny i amator sceny jedzie na zowie EC 1 albo ec2a (ja mam te drugą) więc tak w ciemno to jak chcesz mieć normalny kształt a nie jakieś fiku miku to chyba najlepszy wybór. A nie w ciemno to powinienes szukać pod kątem chwytu jaki stosujesz i rozmiaru łapy.
http://www.test-gear.pl/gripy/
A, no i duża (jak największa) podkładka obowiązkowo, nie musi być droga. Mam A4 techa tego ogromniastego za tam 30 zyli z przesyłką i komfort jest nieporównywalny, nawet w porównaniu z tym modelem dużym. Ogólnie to 3 podkładki pod CS kupowałem bo za każdym razem myślałem że eee starczy xd.
  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Reaper napisał:

Dobra, poważne decyzje zapadły i zainstalowałem Duolingo na komórce. @Gabe jakieś porady jako eksperta od samodzielnej nauki języków? :) 

 

1) Nie korzystaj z apki, tylko ze strony przez przeglądarkę - jest zdecydowanie lepsza (m in trzeba więcej pisać, a nie tylko klikać we właściwe odpowiedzi, albo układać je z puzzli). Jest strona mobile, więc normalnie przez telefon można.

2) Ćwicz codziennie i baw się dobrze :)

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gabe napisał:

 

1) Nie korzystaj z apki, tylko ze strony przez przeglądarkę - jest zdecydowanie lepsza (m in trzeba więcej pisać, a nie tylko klikać we właściwe odpowiedzi, albo układać je z puzzli). Jest strona mobile, więc normalnie przez telefon można.

2) Ćwicz codziennie i baw się dobrze :)

To z tą stroną dotyczy wszystkich języków? Przegrałem miesiąc życia?

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...