Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą i tak bym nie poszalał, bo od razu przyszła taka informacja: 

 

„Mamy też listę tematów, które piłkarz wolałby nie poruszać: rodzina/ życie osobiste, plotki odnośnie transferów, nieporozumienia w drużynie, wypadki, marki konkurencyjne, negatywne odniesienia w stosunku do innych drużyn czy piłkarzy, sponsorzy piłkarscy.”

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hajd napisał:

Swoją drogą i tak bym nie poszalał, bo od razu przyszła taka informacja: 

 

„Mamy też listę tematów, które piłkarz wolałby nie poruszać: rodzina/ życie osobiste, plotki odnośnie transferów, nieporozumienia w drużynie, wypadki, marki konkurencyjne, negatywne odniesienia w stosunku do innych drużyn czy piłkarzy, sponsorzy piłkarscy.”

 

Czyli co, pytanie o ser na szynce i do domu?

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Fajny by to był wywiad.

Dzień dobry, a właściwie he he bonżur jak mawia słynny bloger panie Varanie. Zacznijmy od pytania, które nurtuje naszych czytelników i jest przedmiotem zaciekłych sporów: ser na szynkę czy szynka na ser?

Myślę, że by Cię przedrukowali w wersji internaszional.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kuab napisał:

Najlepsze są wywiady z siatkarzami, każdy mówi dokładnie to samo :kekeke: - "szanujemy naszego przeciwnika, o zwycięstwie zadecyduje dyspozycja dnia, to wcale nie był łatwy mecz, polscy kibice są najwspanialsi w galaktyce" itd.

W większości dyscyplin takie formulki obowiązują. Czasem się tylko trafi taki Piotr Żyła, czy Probierz :D

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, me_who napisał:

Fajny by to był wywiad.

Dzień dobry, a właściwie he he bonżur jak mawia słynny bloger panie Varanie. Zacznijmy od pytania, które nurtuje naszych czytelników i jest przedmiotem zaciekłych sporów: ser na szynkę czy szynka na ser?

Myślę, że by Cię przedrukowali w wersji internaszional.

- czy to prawda, ze pochodzi pan z Komodo?

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Fenomen napisał:

a ja od czterech lat nie bylem i w tym roku znowu nie pojade :P

i w przyszlym roku (jesli nie zmieni sie termin, a nie zmieni sie) tez nie pojade ;)

ja nie byłem od 18 lat i w tym roku tez nie pojadę. W razie gdyby kogoś to interesowało :keke:

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...