Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Misiek napisał:

Rozumiem, że jakieś Twoje zniżki Ci się wliczają, czy jak działalność i pierwsze auto w niej, to chuj, startujesz od zera?

Po pierwsze, to nie miałem zniżek niestety ;)

A po drugie chyba i tak się nie wliczały, tylko to jakoś się wyliczało od wartości auta.

14 minut temu, ajerkoniak napisał:

Jezus, nie dzięki

Ty w swoim masz AC? To ile Cię wyszło ubezpieczenie?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

Miałem w pierwszym roku bo się spinałem, wtedy wyszło jakoś poniżej 3, chyba 2600. Obecnie mam OC + parę dodatków jak szyby, opony czy holowanie. Dalej mnie to przeraża, acz mając odpowiedni dochód + firmę bym na pewno leasingował.

No to wiesz, że moje 3300 zł to ostatecznie jest mniej niż Twoje 2600? ;) 

Odnośnik do komentarza

Myślisz, że moje 2600 mnie nie przerażało ;) ?

 

1 minutę temu, jmk napisał:

A skad torrenty? Sa napisy PL? W dobrej jakosci?

 

Sorry ale od dawien dawna nie sciagalem nic :D

 

I w ogole jak sie ten film nazywa ;)

 

zooqle, napisy przy pomocy qnapi chociażby albo allplayer i jego dodatkowa aplikacja. Molly's Game to nazwa. Jak jest film to i napisy będą.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

W styczniu to nie był screener? Do tych mało popularnych rzadko są szybko.

 

Tak, screener. Tylko widzisz, z drugiej strony jak screener ląduje w sieci, to znaczy, że film jednak jest w miarę popularny. To nie jest tak wszystkie z tagiem "oscar" mają swoje screenery.

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Poszukam jak bede w domu. Dzis ze szpitala musze isc... Do kosciola. 

 

Juz niby wszystko zalatwione, ale jeszcze zostala prosba o zapowiedzi i jej pozniejsze podbicie w parafii gdzie mieszkamy...

 

Vami, kiedyś pisales, ze chcesz byc streamerem to chyba dobry czas, aby zaczac na fejsie poki dopiero to powstaje i jest malo streamerow latwiej nalapac fejm ;)

Odnośnik do komentarza
A właśnie, miałem pytać - widziałem [mention=195]Vami[/mention], że robicie pilsa. Czy przypadkiem nie zarzekałeś się kiedyś, że Golem nigdy żadnego pilsa nie stworzy? :> 
Nie kojarzę. Na pewno nie stworzymy nudnego pilsa. Nasz będzie miał porządną goryczkę.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Każdy styl może być nudny a można go też podrasowac.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

W niedziele musialem jechać do księdza na wies, gdzie mieszkali moi dziadkowie, juz nie zyja, dziadek od 2007 a babcia 1997. Przy okazji odwiedzilem ich na cmentarzu i przypomnialem sobie, ze wlasnie tego dnia co bylem dziadek ma imieniny i ze wczesniej zawsze na nie jeździliśmy, a ja mialem dzien pozniej... Coz za zbieg okoliczności.

 

Dzisiaj jeszcze dostalem smsa od swojego taty "

Witam, Prosze przekazac Adrianowi zyczenia, zdrowia, szczescia, duzo milosci. 

Spoznione pa"

 

Chyba pomylil numer do mnie z numerem do narzeczonej. Potrafi grac na emocjach... 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...