Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, BartuS napisał:

koledzy ze Śląska, jest w poblizu ul. Mariackiej w Katowicach jakis parking, najlepiej bezplatny? :D 

 

W bezpośrednim sąsiedztwie Mariackiej ciężko będzie zaparkować. Na Korfantego koło Superjednostki jest darmowy parking, koło NOSPR i Muzeum Śląskiego też jest darmowy, ale to już trochę dalej. Do tego są dwie galerie: w Supersamie pierwsze 3 godz. darmowe, a w Galerii Katowickiej pierwsze 2.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, stefan_jaracz napisał:

 

W bezpośrednim sąsiedztwie Mariackiej ciężko będzie zaparkować. Na Korfantego koło Superjednostki jest darmowy parking, koło NOSPR i Muzeum Śląskiego też jest darmowy, ale to już trochę dalej. Do tego są dwie galerie: w Supersamie pierwsze 3 godz. darmowe, a w Galerii Katowickiej pierwsze 2.

 

dzieki :) siedzial bede czwartek-poniedzialek, wiec raczej cos dluzszego potrzebuje :) 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Reaper napisał:

Tydzień temu pykło mi pierwsze 10k nowym autem, idealnie w 6 miesięcy, margines błędu jakieś +/- 5 dni. Odkąd pamiętam tyle mi zawsze wychodzi, cóż za regularność :-k 

mi ostatnio pyklo... 250k :D

 

ale regularnosc mam podobna - 20-25k/rok

Odnośnik do komentarza

ja dwa lata temu zrobilem troche wynik ponad norme, bo w samym tylko sierpniu i wrzesniu trzy razy jechalem autem w Alpy, to bylo odpowiednio 2k, 3k i 2k, do tego jeszcze majowka w Alpach wiec kolejne 2k, wiec wyszlo nadmiarowe ok 9k :D w zeszlym roku juz bylo spokojniej, bo byl tylko jeden tlusty wyjazd autem (3k) i w tym tez chyba bedzie tylko jeden taki wyjazd, wiec pewnie znow zakrece sie w granicach normy 20-25k

Odnośnik do komentarza

Janekx89‏ @janekx89

??Wieści ze Śląska.. 
Grzegorz K., czyli trzeci bramkarz Górnika Z. zatrzymany z grupą pięciu pseudokibiców podejrzanych o udział w bójce na wrocławskim dworcu (po meczu #ŚLĄGÓR). Spędził noc w policyjnej izbie zatrzymań, po wytrzeźwieniu został przesłuchany i dostanie zarzuty.

 

Jeden z większych dzbanów w polskiej piłce, polecam jego stare wpisy na FB o Piaście czy Ruchu :keke: 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Lucas07 napisał:

Janekx89‏ @janekx89

??Wieści ze Śląska.. 
Grzegorz K., czyli trzeci bramkarz Górnika Z. zatrzymany z grupą pięciu pseudokibiców podejrzanych o udział w bójce na wrocławskim dworcu (po meczu #ŚLĄGÓR). Spędził noc w policyjnej izbie zatrzymań, po wytrzeźwieniu został przesłuchany i dostanie zarzuty.

 

Jeden z większych dzbanów w polskiej piłce, polecam jego stare wpisy na FB o Piaście czy Ruchu :keke: 

Kasprzik? Ten dzban?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Vami napisał:
31 minut temu, Lucas07 napisał:

Janekx89‏ @janekx89

??Wieści ze Śląska.. 
Grzegorz K., czyli trzeci bramkarz Górnika Z. zatrzymany z grupą pięciu pseudokibiców podejrzanych o udział w bójce na wrocławskim dworcu (po meczu #ŚLĄGÓR). Spędził noc w policyjnej izbie zatrzymań, po wytrzeźwieniu został przesłuchany i dostanie zarzuty.

 

Jeden z większych dzbanów w polskiej piłce, polecam jego stare wpisy na FB o Piaście czy Ruchu :keke: 

Kasprzik? Ten dzban?

 

Czy Górnik też jest o coś oskarżony, że Zabrze jest skrócone do Z. ? ;) 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Lucas07 napisał:

@Vami yep. 

 

W ogóle to w weekend byłem w Warszawie i wbiłem do Piwomaniaka po parę krafcików, akurat trafiłem na rozmowę klienta ze sprzedawcą o Golemie i DD Laphroaig BA. Gość marudził, że nigdzie dostać nie może :P 

Bo to piwo się sprzedało pierwszego dnia w całości. A właściwie zanim wyszło z beczek.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...