Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Urodziny ma dziś też Tommy Bowe. Mniej więcej w 0:05 wyskoczyłem w górę wylewając CAŁY STOLIK PIWA (Beamish and Crawford + Guiness) na rudą dziewczynę która pierwszy raz zdecydowała się wyjść ze mną do pubu xD. Jakimś cudem nie był to koniec naszej znajomości :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, jmk napisał:

 

Oooo :)

 

Fajnie, jak coś to bierz, potem się rozliczmy ;) Chyba, że drożej niż 15 ojro...

 

O jak ja bym chciał, żeby ktoś z CMF do Ameryki Południowej się wybrał...;)

 

 

No ja Ci mogę z azji przywieźć jakąś Esteghlal Teheran czy innego irańskiego klubu jakiego sobie zażyczysz :kekeke: Może z Baku Qarabachu? Albo Araratu Erewan? :keke:

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, jmk napisał:

No trochę tak. O ile chodzi o koszulkę swojego klubu to chyba jednak warto kupić, nawet jak jedną na rok, nie? :) A jak kolekcjonujesz różnych klubów to można przyoszczędzić ;)

 

 

Ja mam dwie United, jedna ta pierwsza Adasiowa za LvG, a druga obecna szara bo ta grafika pomnika sztosik. Do tej oryginalna Valencia z poprzedniego sezonu i obecne Napoli, ale tu już z Alliexpress. IMO ceny są pojebane, ale zarabiam więc jakoś tak głupio cebulić :/

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Brudinho napisał:

 

 

No ja Ci mogę z azji przywieźć jakąś Esteghlal Teheran czy innego irańskiego klubu jakiego sobie zażyczysz :kekeke: Może z Baku Qarabachu? Albo Araratu Erewan? :keke:

 

Nie no, w ogóle nie kumam klubów, więc Azję sobie daruję, póki nie uzbieram Europy ;) Ale dzięki!

 

Poza tym Ty tyle jeździsz, żebym z hajsem na te szale nie wyrobił :D

 

 

3 minuty temu, ajerkoniak napisał:

@jmk a chcesz Vfl Bochum? Wujo mój ma może kilkanaście min spacerem do stadionu i chyba znajomych w klubie :-k

 

Jasne! :) Daj znać na priv.

 

2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

 

 

Ja mam dwie United, jedna ta pierwsza Adasiowa za LvG, a druga obecna szara bo ta grafika pomnika sztosik. Do tej oryginalna Valencia z poprzedniego sezonu i obecne Napoli, ale tu już z Alliexpress. IMO ceny są pojebane, ale zarabiam więc jakoś tak głupio cebulić :/

 

 

No koszulki to za drogi dla mnie interes, szaliki lubię i jest fajnie jak mam oryginały właśnie przy okazji jak ktoś może mi przywieźć :) Mam nadzieję, że kiedyś uzbieram tak, żeby móc z nich tabele lig układać ;)

 

A Górnika ile masz? ;) Ja mam Pogoni trzy - jedną z bodajże 2003, jedną sprzed dwóch lat no i jedną od piłkarza po meczu. Niestety ceny też 160-200 zł.

 

Odnośnik do komentarza

Wiesz, dla mnie ma znaczenie estetyka koszulki też. Świetne miał te pierwszoligowe z adasia Górnik, ale ponad 200zł szły więc IMO absurd. Mam szalik więc na razie mi starczy, zobaczę jakie zaprojektują na następny sezon ;) no i ja te koszulki potem wykorzystuje w grze na hali, nie leżą sobie tak o :D

 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, lad napisał:

@jmk jak będę w Rewalu to poszukam szalika Evertonu, bo gdzieś pewnie mam tam na strychu.

 

Super, dzięki!

 

5 minut temu, schizzm napisał:

Co do cen koszulek, na Camp Nou Messi od 100 euro w górę - i to było 3 lata temu, więc teraz pewnie jeszcze więcej. 

 

@jmk a ja tobie coś z Lizbony dostarczyłem czy tylko Porto? :) Jak teraz będę, to mogę coś wziąć :)

 

Chyba tylko Porto. Nie wiem czy Sportingu i Benfiki już nie mam :-k Z Porto bardzo bym chciał Boavistę, ale nie wiem na ile to realne :).

Odnośnik do komentarza

Jutro i w sobotę coroczna impreza integracyjna. Przyleciała wierchuszka ze Stanów. I kuźwa dwa dni w garniaku... Nie mam innych spodni na business casual... tfu... korpo... No, ale to akurat moja wina w sumie. Dobrze, że sobota płatna, więc zmrożona substancja na koszt firmy i jeszcze nadgodziny kacowe :D

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...