Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zgwałciliśmy Viktorię ( ;) ) Plzeń w rewanżowym meczu LE. 6:0 i zmiennik Candrevy Cancelo 4 asysty i bramka. Kurde mało bramek u mnie napastnicy strzelają. W sensie mam najwięcej strzelonych bramek w lidze, a mojego napastnika próżno szukać w czołówce najlepszych strzelców. Kiedy najlepszy strzelec w lidze ma 17 bramek, mój najlepszy ma 10 i jest dopiero 10 w klasyfikacji, a drugi najlepszy to pomocnik Perisic z 8 bramkami na 19 pozycji i już w sumie odszedł. Najczęściej boczni pomocnicy kończą akcje :-k A gram przecież dwoma napastnikami. Teraz wygrałem 6:0 i tylko 2 bramki były dziełem napastników.

 

Bramki napastników w lidze:

Jimenez - 10

Icardi - 7

Pinamonti - 5

Eder - 5

Karamoh - 3

 

na 55 bramek w lidze.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Misiek napisał:

Ale zgwałciliśmy Viktorię ( ;) ) Plzeń w rewanżowym meczu LE. 6:0 i zmiennik Candrevy Cancelo 4 asysty i bramka. Kurde mało bramek u mnie napastnicy strzelają. W sensie mam najwięcej strzelonych bramek w lidze, a mojego napastnika próżno szukać w czołówce najlepszych strzelców. Kiedy najlepszy strzelec w lidze ma 17 bramek, mój najlepszy ma 10 i jest dopiero 10 w klasyfikacji, a drugi najlepszy to pomocnik Perisic z 8 bramkami na 19 pozycji i już w sumie odszedł. Najczęściej boczni pomocnicy kończą akcje :-k A gram przecież dwoma napastnikami. Teraz wygrałem 6:0 i tylko 2 bramki były dziełem napastników.

 

Bramki napastników w lidze:

Jimenez - 10

Icardi - 7

Pinamonti - 5

Eder - 5

Karamoh - 3

 

na 55 bramek w lidze.

Jak masz WN i nie strzela bramek to znaczy, że coś jest nie tak z taktyką.

 

https://community.sigames.com/topic/345239-what-makes-a-goalscorer/

 

Poczytaj se.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

no i fajnie - w wieku 18 lat 332 dni Węgier, Balazs Kovacs, zdobywa swojego pierwszego hat tricka w barwach Go Ahead Eagles :) miejsce wybrał sobie na taki wyczyn całkiem niezłe, bo wydarzyło się to na Philips Stadion w Eindhoven :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj z głębin szafy wykopalem swoj stary (12 lat) odtwarzacz mp3 iriver. Wylądował w niej ze dwa lata temu, bo nie działał, podczas uruchamiania skanowal pliki i się zapetlal z tym przez co nie dało się nic zrobić. Nie wywaliłem go, bo jestem rupieciarz i przywiązuje się do rzeczy, które długo i dobrze mi służyły ;)

 

I tak wczoraj wziąłem go, wymieniłem baterię i... Włączył się normalnie :o

Włączyłem słuchawki i przezylem szok, zapomniałem już, jakie to maleństwo wyciąga znakomita jakość muzyki. Kupiłem sobie ostatnio sennheisery i trochę narzekalem po zakupie, bo dziwnie płasko grały. Miałem takie wrażenie zarówno na telefonie, jak i laptopie. Teraz widzę że to tylko i wyłącznie wina sprzętu źródłowego. Z irivera dźwięk - jak na moje wymogi - perfekcja, od przyszłego tygodnia wracam do niego. Jedyny minus, że słuchalem muzyki tylko przez Spotify, a teraz znowu trzeba będzie szukać źródełek mp3, a to,  czego słucham z reguły jest dość trudno dostępne :/

 

Kończąc te przydluga historia - czasem warto zachowa  jakąś rzecz i iriver = król :king:

 

@Gabe, graty, ale dlaczego nie francuski? ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja mam dokładnie tego klocka w takim kolorze, model t10

 

iriver_t10.jpg

 

Klamra, zaczep na spodnie po prawej to genialny wynalazek, wtyczka słuchawek się nie gnie i nie psuje :)

 

W 2006 roku kosztował mnie gigantyczne 700 zł za 1gb pamięci. Przez długie lata był to mój najdroższy zakup w życiu ;) i w sumie do dzisiaj pozostaje jednym z najlepszych :). 

 

No dobra, ale... gdzie się dzisiaj szuka mp3 :-k szkoda, że what.cd padło :sad:

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...