Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Hawkeye napisał:

pewnie opłakiwał zwycięstwo Arsenalu

 

$$$ [*] :((((

a Grubego Murzyna widziałeś?

 

Ja uwielbiam jeszcze jednego charakterystycznego kibica Arsenalu, ale wstyd (być może) się przyznać: nie wiem kto to. Po prostu stosunkowo często wychwytuje go kamera na trybunach. To taki ni to wiking, ni to wujek Sam z charakterystyczną kozią bródką :)

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Reaper napisał:

Bardzo dużo gróźb i szczerze powiedziawszy przy tylu szczegółach co on podał w tych tekstach, to nie powinni mieć problemu ze znalezieniem go. Trochę dziwne, że nie próbował się kryć, no chyba, że właśnie pozmyślał te szczegóły.

 

W internetach nic nie ginie, więc strone nadal można znaleźć. Nawet w artykule jest źródło. Aczkolwiek patola mocno i pokazuje jak działają Ci prawdziwi polacy, jeżeli to prawda w stylu "Niech te wszystkie zagraniczne koncerny uczciwie płacą zamiast na zachód wywozić a od polskich przedsiębiorców się odpierdolcie" :roll:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Brudinho napisał:

jeżeli to prawda w stylu "Niech te wszystkie zagraniczne koncerny uczciwie płacą zamiast na zachód wywozić a od polskich przedsiębiorców się odpierdolcie"

 

Pracując ponad dziesięć lat temu w usługach (hotel a obok restauracja tego samego właściciela) co prawda do księgowości nie miałem dostępu, ale np nabijanie na kasę fiskalną wszystkich, którzy nie biorą faktury - co należało do nas -  nie było zalecane. Faktury też bywały na różne kwoty od rzeczywistych, ale tu raczej przeginaliśmy w drugą stronę (gość płacił za hotel przypuśćmy 100, w restauracji przepuścił 50, a na fakturze dostawał usługę hotelową za 150 - a wszystko dlatego, że jego firma zwracała mu tylko za nocleg). Zdarzało się też kupowanie faktur za sam VAT, ale to już nas całkowicie omijało, to bezpośrednio księgowość robiła.

 

Więc januszing biznesu nie jest od dziś.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gabe napisał:

Igrzyska letnie:

- kto pobiegnie szybciej, skoczy dalej/wyżej, zdobędzie więcej bramek - wygrywa

 

Igrzyska zimowe:

- kto się nie zabije nie upadnie podczas zjazdu/skoku, kto dostanie więcej punktu za styl/wiatr/brak wiatru, kto ładniej tańczy na lodzie - wygrywa 

Gimnastyka artystyczna i sportowa, skoki do wody, pływanie synchroniczne, ujeżdżanie (jeździectwo)... 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, szramek napisał:
17 godzin temu, Gacek napisał:
Pierwszorzędny lolcontent: http://www.oszuscipodatkowi.com/2018/02/12/pierwszy-moj-wpis/

Polecam wpierw przeczytać tekst (długi, ale warto), a następnie komentarze. Będę temat obserwował z zainteresowaniem :keke:

 

Co masz na myśli? Bo tylko przeczytałem streszczenie na bezprawniku a już stronka skasowana.

Ej, ten content to czyste złoto. Dawno tak dobrze się nie bawiłem, czytając coś w internecie :)

Odnośnik do komentarza

Ogólnie nic w tym artykule odkrywczego nie ma, osobiście pierwsze słyszę o tym targowisku, ale raczej nie jest to tajemnicą, że takie rzeczy się dzieją. Może nie miałem świadomości, że to jest aż na taką skalę i że US ma to kompletnie w dupie, że pozwala, żeby tyle lat to sobie działało w ten sposób. Ale tam jeszcze pewnie dochodzi kwestia łapówek dawanych odpowiednim osobom w okolicznych US i dopóki nie ruszy jakaś awantura odgórna od polityków, to pewnie będzie to dalej się kręciło.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Reaper napisał:

Ogólnie nic w tym artykule odkrywczego nie ma, osobiście pierwsze słyszę o tym targowisku, ale raczej nie jest to tajemnicą, że takie rzeczy się dzieją. Może nie miałem świadomości, że to jest aż na taką skalę i że US ma to kompletnie w dupie, że pozwala, żeby tyle lat to sobie działało w ten sposób. Ale tam jeszcze pewnie dochodzi kwestia łapówek dawanych odpowiednim osobom w okolicznych US i dopóki nie ruszy jakaś awantura odgórna od polityków, to pewnie będzie to dalej się kręciło.

Ło panie, pierwszy raz o C.H. Ptak słyszysz? A brazylijską Pogoń Szczecin pamiętasz? :) Czy ŁKS Ptak Łódź? :D 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Centrum_Handlowe_Ptak - największy outlet w środkowej Europie, aczkolwiek jego artukuł nie dotyczy :)

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo lubię Urząd Skarbowy. Zwłaszcza, jak jest daleko ode mnie ;) Ale w ogóle to odkąd prowadzę biznes, to widzę, że 90% urzędników wszelakich jest zajebiście pomocna i nie patrzy, żeby za wszelką cenę wbić widły w plecy, gdy się odwrócisz. A że mamy pojebane przepisy, to inna sprawa. Trzeba gonić tych z Wiejskiej, a nie się wyżywać na urzędnikach.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Przeczytałem ten artykuł i trochę lol, że hurr durr, kraj okradajo, przecież w chuja cięcie w ch ptak to od wielu wielu lat trwa :) No może nie było handlowania na fb, bo i fb nie było :) A jak się pojeździ po okolicy jakie są domy pobudowane i jakie fury stoją na podjazdach to kraina mlekiem i miodem płynąca :)

Odnośnik do komentarza

A propos wlasnie skonczylem robote u klienta obok sklepu z piwami i bylo szesc roznych piwek Golema, wzialem trzy.

4 minuty temu, Misiek napisał:

Przeczytałem ten artykuł i trochę lol, że hurr durr, kraj okradajo, przecież w chuja cięcie w ch ptak to od wielu wielu lat trwa :) No może nie było handlowania na fb, bo i fb nie było :) A jak się pojeździ po okolicy jakie są domy pobudowane i jakie fury stoją na podjazdach to kraina mlekiem i miodem płynąca :)

 

 

Nawet tu na forum ktos mial z problem z automatyczna brama przed domem, zlodziej pierdzeilony ;)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...