Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj znowu zaspałem :-k Budzik o 5:40 ogarnąłem, wyłączyłem ten o 5:50, żeby się obudzić o 6:00. Ale ten o 6:00 chyba kompletnie przespałem, a kolejny też musiałem już wcześniej wyłączyć i tak pospałem do 7.30 ;) Chociaż pospałem to za duże słowo, bo młody zaczął marudzić, a ja sobie wmawiałem, że wcale nie powinienem wstać i sprawdzić czy to już nie jest po 6 ;) 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

Ja dzisiaj znowu zaspałem :-k Budzik o 5:40 ogarnąłem, wyłączyłem ten o 5:50, żeby się obudzić o 6:00. Ale ten o 6:00 chyba kompletnie przespałem, a kolejny też musiałem już wcześniej wyłączyć i tak pospałem do 7.30 ;) Chociaż pospałem to za duże słowo, bo młody zaczął marudzić, a ja sobie wmawiałem, że wcale nie powinienem wstać i sprawdzić czy to już nie jest po 6 ;) 

Znowu zadam to pytanie

 

icoteras? z domu praca?

 

Bo u mnie w pracy wszyscy chorzy, ja 37.8 i sprawdzam czy się samo cofnie czy jutro mnie czeka lekarz :-k

Odnośnik do komentarza

Nope, szybko się ogarnąłem i o 8.30 byłem w robocie. Ale komfort jazdy przed 7, a w okolicach 8 jest kompletnie inny, no i jadę z 15 min dłużej. Zresztą lubię wychodzić z roboty o 15 :) Tym bardziej, że młody ostatnio zaczął się buntować i chce chodzić spać 17-18, więc jakbym miał wychodzić z roboty o 17, to bym w ogóle z dzieckiem się nie widywał.

1 minutę temu, jmk napisał:

Ja zwiększyłem wid d z 2k na 4k, mam nadzieję, że wytrwam do 27.02 (szpital), bo po drodze mam tuż przed kawalerski.

Co zwiększyłeś?

Odnośnik do komentarza

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28768407/

 

Conclusion: "Unfortunately, medicine took a very long time to realize that vitamin D is not simply a vitamin that prevents rickets. For that purpose, 400-600 IU/d may be enough. However, we know today that vitamin D is a powerful nuclear receptor-activating hormone of critical importance, especially to the immune system. With the available data mentioned above, the proposed doses would probably suffice to maintain vitamin D levels around or over 75-100 nmol/L, with practically zero risk of toxicity. Undeniably, further studies are needed to clarify the optimal supplementation of vitamin D, although it is uncertain whether a universal recommended dietary allowance is feasible. Meanwhile, actions are urgently needed to protect the global population from the threats posed by vitamin D deficiency."

 

witamina d ~30zł z przesyłką na allegro 200 tabletek 2000ui jedna. Also jak kupujecie to kupcie taką, gdzie od razu będzie z witaminą k2 (ja na kfd kupiłem), zapobiega to ewentualnemu powstawaniu płytek miażdżycowych i nie powoduje zwapnień kości

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pulek napisał:

ale mi się wkręciła Lizbona na wyjazd :roll: no nic, czekam na jakiś złoty strzał z biletami i fruuuu

3-10 maja, 468 zł, lecisz ;) jednak od wiosny dużo droższa jest Lizbona, w grudniu widziałem jakieś bilety <300 zł :-k 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

3-10 maja, 468 zł, lecisz ;) jednak od wiosny dużo droższa jest Lizbona, w grudniu widziałem jakieś bilety <300 zł :-k 

 

wiem wiem, na bieżąco patroluje ceny biletów :) celuje w maj, ale raczej nie cały tydzień, tylko 4-5 dni

 

w każdym razie zajawkę mam maksymalną. zazwyczaj decydowałem się na kierunek dość późno, 2/3 tygodnie przed, ale teraz wiem, że Lizbona to jest to :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pulek napisał:

 

wiem wiem, na bieżąco patroluje ceny biletów :) celuje w maj, ale raczej nie cały tydzień, tylko 4-5 dni

 

w każdym razie zajawkę mam maksymalną. zazwyczaj decydowałem się na kierunek dość późno, 2/3 tygodnie przed, ale teraz wiem, że Lizbona to jest to :)

Tylko się nie przelicz, bo obawiam się, że na takie kierunki to może nie być specjalnie promocji, bo są po prostu zbyt popularne w tym terminie. W zeszłym roku widzę, że fly4free tylko pisało o jednej promocji do Lizbony i Porto, fajna oferta: https://www.fly4free.pl/portugalska-przygoda-lizbona-i-porto-w-jednej-podrozy-z-warszawy-za-233-pln/

Odnośnik do komentarza

heh, spoko spoko, już mi przeszło takie czajenie się, żeby tylko zapłacić 50 złotych mniej za lot, ale w chujowym terminie i gównianych godzinach ;) teraz raczej szukam pod dość konkretną datę, więc jestem spokojnie gotów zapłacić nieco więcej niż najniższa możliwa cena :P

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Brudinho napisał:

@Pulek @ReaperLizbona jest tania z warszawy Ryanairem tylko z szybką przesiadką w Brukseli (2 godziny na przesiadkę). Wtedy poniżej 300 stówek

To jeden z tych przypadków, gdzie wolałbym zapłacić 150 zł więcej, ale mieć bezpośredni lot ;) Nic bardziej nie męczy niż przesiadki ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...