Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moje Union pod względem płac jest na przedostatnim miejscu w Bundeslidze i nie zapowiada się na wielkie zmiany w tym względzie. Póki się nie ustabilizujemy jako klub grający regularnie w Europie, nie będę robił kominów płacowych. Taki Trapp chciał zarabiać u nas 80k tygodniowo, a Jetro Willems 70. W tej chwili najwyższa pensja u nas to 40 tysięcy euro i więcej niż 50-55 na pewno nikomu nie zaproponuję.

Odnośnik do komentarza

Kuźwa jak słabo sobie radzą moi napastnicy... Najlepsi strzelcy ligowi 7-5 bramek, a u mnie 3-1. Już drugi sezon słabo sobie radzą napastnicy :-k Może zmienić rolę, któremuś...

W międzyczasie Zjednoczone Królestwo szykuje się do opuszczenia UE.

Odnośnik do komentarza

Ciekawa wersja naszego berka :-k 

 

Ligę kabaddi ma około 30 krajów w tym te najliczniejsze takie jak Indie, Stany Zjednoczone czy Rosja, sama gra jest znana od ponad 4 tys. lat. Gra polega na tym, aby zawodnik przedostał się do kręgu tworzonego przez drużynę przeciwną, krzycząc cały czas słowo „kabaddi”. Jeżeli mu się to uda, musi dotknąć zawodnika z przeciwnej drużyny po czym uciec.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Makk napisał:

Ciekawa wersja naszego berka :-k 

 

Ligę kabaddi ma około 30 krajów w tym te najliczniejsze takie jak Indie, Stany Zjednoczone czy Rosja, sama gra jest znana od ponad 4 tys. lat. Gra polega na tym, aby zawodnik przedostał się do kręgu tworzonego przez drużynę przeciwną, krzycząc cały czas słowo „kabaddi”. Jeżeli mu się to uda, musi dotknąć zawodnika z przeciwnej drużyny po czym uciec.

Ej, zajebiste. Jak to wykopałeś? Poczytałem reguły, załóżmy klub CMF :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, jmk napisał:

Taaa, tekst sugeruje, że autorzy programu reżyserowali brutalne sceny, mi in. z przywiązywaniem pensjonariuszy do łóżka. Tymczasem w wyrokach stwierdzono, że dziennikarz nie może ślepo wierzyć swemu informatorowi. Powinien szokujące dane sprawdzić u innych osób, inaczej naraża się na prowokację. Pracownicy ośrodka, którzy byli w konflikcie z właścicielką domu opieki i chcieli otworzyć własną, konkurencyjną placówkę nakręcili ustawione filmiki z maltretowanymi pensjonariuszami a dziennikarka TVN łyknęła to jak pelikan nie sprawdzając faktów.

Tutaj bardziej wiarygodne źródło: http://www.lex.pl/czytaj/-/artykul/sn-dom-opieki-nierzetelnie-przedstawiony-w-tvn 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

A jak to umniejsza ich winę? Nijak, to właśnie różni rzetelne media chyba nie?

 

Tio zrobił kupę - podali by takiego newsa,, bo tak powiedział im Gacek to kto byłby winny, gdyby się okazało, że to było tylko siku?

 

Tio za  brak kupy, Gacek za info czy TV za kłamstwo?

 

A tu był REPORTAŻ, nie na żywo, nie na szybko.

 

 

  • Nie lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Kuźwa przeglądam co by tu obejrzeć na HBO GO i jest sporo filmów, których nie widziałem i chętnie bym zobaczył, ale największą ochotę mam obejrzeć kolejny raz Pitbulla Nowe porządki, bo obejrzałbym coś niezobowiązującego... Jak żyć :-k 

Odnośnik do komentarza
39 minutes ago, jmk said:

A jak to umniejsza ich winę? Nijak, to właśnie różni rzetelne media chyba nie?

 

Tio zrobił kupę - podali by takiego newsa,, bo tak powiedział im Gacek to kto byłby winny, gdyby się okazało, że to było tylko siku?

 

Tio za  brak kupy, Gacek za info czy TV za kłamstwo?

 

A tu był REPORTAŻ, nie na żywo, nie na szybko.

 

 

między byciem nierzetelnym a manipulowaniem jest zasadnicza różnica

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...