Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

#Union

 

Tak marudziłem, że w lidze średniawka a okazuje się, że przerwę zimową spędzimy na fotelu wicelidera :matrix: Grupę w LE roznieśliśmy w pył, mając za przeciwników silne Bordeaux (prowadzone przez van Gaala lol) i Dynamo Kijów - ostatecznie nasz bilans wyniósł 5-1-0, a podsumowaniem dominacji było rozbicie Maccabi Tel Awiw 6:0 przez nasze rezerwy. Teraz czeka na nas mistrz Chorwacji - Hajduk Split, czyli rywal jak najbardziej w naszym zasięgu.

 

Zdecydowanie poprawiliśmy grę w obronie, co jest zasługą lekkich korekt taktycznych i dwóch nowych postaci w zespole - Jordana Torunarighi (sprowadzonego z Herthy!) i Branimira Kalaicy, którego wyjęliśmy ze zdegradowanego Gladbach. Dopełnieniem tej dwójki jest z reguły Krystian Bielik, który drugi sezon gra u nas na wypożyczeniu (ale Arsenal nie chce go puścić na stałe :() albo 19-letni Brazylijczyk, Matheus Stockl.

 

Cieszy mnie też, że strzelamy zdecydowanie więcej bramek - wszyscy moi napastnicy (poza Romero, który się rozjebau na początku sezonu) mają na półmetku sezonu 10 goli lub więcej. Jedyną rzeczą, którą chciałbym poprawić to więcej goli z linii pomocy, ale nie mam zbyt wielu pomysłów jak to usprawnić. 

 

Tera to chyba celem powinna być Liga Mistrzów. Na mistrza szans nie ma, bo Bayern w tym sezonie to walec, ale może uda się wykorzystać słabą formę Dortmundu i Lipska.

Odnośnik do komentarza

Pograłbym w FM-a, ale jednak bardziej chce mi się grać w CS-a :kekeke: Mega zajawkę złapałem.

 

Ciekawe czy po strzelaniu w CS-ie poprawiłaby się moja gra w PUBG, bo spodziewam się że tak :-k 

 

A jeszcze w międzyczasie odpaliłem sobie Puzzle Agent, taka przyjemna gierka w przerwie od wszystkiego ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Reaper napisał:

Pograłbym w FM-a, ale jednak bardziej chce mi się grać w CS-a :kekeke: Mega zajawkę złapałem.

 

Ciekawe czy po strzelaniu w CS-ie poprawiłaby się moja gra w PUBG, bo spodziewam się że tak :-k 

 

A jeszcze w międzyczasie odpaliłem sobie Puzzle Agent, taka przyjemna gierka w przerwie od wszystkiego ;) 

Dzisia możemy łoić. Nie gram z kolegami z forum, bo na mnie krzyczą i się mądrują :P Nie wiedzą, że nie można mnie stresować :D

Odnośnik do komentarza
Teraz, Hawkeye napisał:

a jakbyś się czasem posłuchał zamiast się wkurwiać to może byś się czegoś nauczył, bo strzelanie to tam chuj, ustawianie się masz fatalne xd

 

Dlatego nigdy nie wyjdę poza kałacha :keke: 

Teraz, Dudek napisał:

@Brudinho Co tam dzisiaj ciekawego Ci się przydarzyło? ;)

 

Dzisiaj nic ;) Ale wczoraj graliśmy z @Counter i @BartuS w cs i musze przyznać, że dopiero jak wyszedł @Hawkeye to zaczęliśmy wygrywać :keke:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hawkeye napisał:

a jakbyś się czasem posłuchał zamiast się wkurwiać to może byś się czegoś nauczył, bo strzelanie to tam chuj, ustawianie się masz fatalne xd

No potwierdzam :D My już trochę "siedzimy w tym biznesie" więc wiemy co mówimy. ;) Ja Brudi startowałem z podobnego pułapu co Ty, też wysłuchiwałem na początku masy porad od tych samych ludzi i zobacz, wyszedłem na ludzi. :keke:

Ale się wkurwiłem, zagrałem sobie solo w PUBGa, chujowy loot ogólnie, ale ogarnąłem sobie m4 i potem z bucisza do strefy, jednego porobiłem movementem bo nie ogarnął kiedy mu na plecy wszedłem. :D Zgarnąłem po typie Kara i pierwszy raz umiałem z tego w ogóle strzelać, zrobiłem 5 fragów z niego, zostało nas już tylko 4 i ja czołgam się w trawie, nagle patrzę ooo typ przebiega, to ja mu chciałem z m4...a w ręku kar, no domyślacie się chyba jak się to skończyło. :keke:

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, jmk napisał:

Edycja kolekcjonerska gry Call of Duty nie zawiera gry :keke:

 

Dlatego jest kolekcjonerska. Jak kolekcjonujesz monety to nie po to, żeby nimi płacić. Jak kolekcjonujesz pocztówki to tez nie po to, żeby je gdzieś wysyłać, to dlaczego jak kolekcjonujesz gry to chcesz w nie grać? :kekeke:

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...