Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Gabe napisał:

Dlaczego, przecież ja lubię naturę, wręcz ją kocham :D 

Może dlatego że Twoje poglądy są zwykle przeciwne do moich, więc z automatu podejrzewałem, że i z tym tak będzie. Ale jednak tutaj się zgadzam. Nie ma wielu rzeczy, które mogą przebić wypalenie odrobiny trawki przy ładnej pogodzie i najlepiej przy jeziorze.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Reaper napisał:

Wszystkim słuchającym Spotify w pracy serdecznie polecam radio na bazie Xxanaxx <3 Wczoraj 2h spaceru z wózkiem przy tej muzyce, każda piosenka zajebista :D 

Każda piosenka, która zagłuszy płacz dziecka jest zajebista ;)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, tio napisał:

Każda piosenka, która zagłuszy płacz dziecka jest zajebista ;)

Żartujesz sobie, Maks nie przepłakał nigdy ani minuty na spacerze, no chyba że mowa o wyjściu z klatki, bo po 20 m się uspokaja, a po 500 m już śpi ;) Wczoraj chciałem po 1h już wracać, ale tak ładnie spał, że go jeszcze kolejną woziłem, a i tak ostatecznie wyciągając go z wózka obudziłem go.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Reaper napisał:

Wszystkim słuchającym Spotify w pracy serdecznie polecam radio na bazie Xxanaxx <3 Wczoraj 2h spaceru z wózkiem przy tej muzyce, każda piosenka zajebista :D 

 

Na razie pierwsza piosenka chujowo. 

  • Haha 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Żartujesz sobie, Maks nie przepłakał nigdy ani minuty na spacerze, no chyba że mowa o wyjściu z klatki, bo po 20 m się uspokaja, a po 500 m już śpi ;) Wczoraj chciałem po 1h już wracać, ale tak ładnie spał, że go jeszcze kolejną woziłem, a i tak ostatecznie wyciągając go z wózka obudziłem go.

A nie masz obawień na temat tego słynnego smogu?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

Wszystkim słuchającym Spotify w pracy serdecznie polecam radio na bazie Xxanaxx <3 Wczoraj 2h spaceru z wózkiem przy tej muzyce, każda piosenka zajebista :D 

a ja teraz slucham playlisty 'W trasie' i moge tez z czystym sumieniem polecic :)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:

A nie masz obawień na temat tego słynnego smogu?

Mam, przed każdym spacerem sprawdzam jaki jest poziom smogu. Obecnie przekroczenie o 100% normy nas nie rusza i chodzimy, ale są dni kiedy jest przekroczenie o 500% czy 1000%, to wtedy siedzimy w domu i oczyszczacz powietrza chodzi na max :sad: 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...