Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrzę na ten Far Cry 5. Z jednej strony skręca mnie i mdli, jak widzę po raz kolejny te same animacje, zachowania i kalki fabularne tylko w innej otoczce, z drugiej właśnie ta amerykańska otoczka najbardziej mnie przyciąga, żeby w to zagrać :/ (co pewnie nastąpi za 2-3 lata jak będzie za grosze ;))

Odnośnik do komentarza

Wczoraj rano mnie odwalili na rok z oddawania krwi, bo byłem w Tajlandii :| a po południu rozmowa o pracę (3 etap), no i raczej nic z tego nie będzie... a szkoda, naprawdę byłem podekscytowany tą robotą :/ chociaż znów była kwestia wyprowadzki na wyspy, więc może i lepiej, że zostanę...

Odnośnik do komentarza

A znasz szkocki? Wbrew pozorom to nie tylko suchar. Na feriach byłem w hotelu gdzie było mnóstwo Szkotów i za chuja nie można ich zrozumieć. To zresztą była najbardziej wieśniacka grupa turystów. Gdyby to Polacy się tak zachowywali to by mi chyba było wstyd.

Odnośnik do komentarza

No pewnie trzeba poznać nowe słówka ;) ja już wiem, że bus wymawiają bos, chociaż bardziej to coś pomiędzy bos i błos :D

3 minuty temu, Feanor napisał:

Może trafiłeś na trve Szkatów mówiących w gaelicu, Mauro? ;)

Może o ile do czwarte słowo było po angielsku ;) Tyle rozumiałem albo potem sobie zdawałem sprawę co to było za słowo. Jak z tym autobusem.

Odnośnik do komentarza

@ajer walijskiego nikt nie uzywa, a ich akcenty (bylem w Newport i Cardiff) sa zupelnie normalne. 

 

Co do Szkotow to idzie sie przyzwyczaic, ale rzeczywiscie jeden z najtrudniejszych akcentow do ogarniecia. Jeszcze Newcastle - np. w ich wersji Geordie Shore, ktora puszczali w Stanach byly angielskie napisy, zeby Amerykanie ogarniali co mowia :kekeke: W ogole polnoc UK << poludnie UK, tak samo jak wschod i zachod Polski zresztą.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Rozwój regionów - różnice są, położenie geograficzne oraz historia (czyt. zabory) zrobiły swoje. Akcenty? IMO bzdura, jakby zrobić ślepą próbę, to przypuszczam, że nie potrafiłbyś odróżnić. Nie wiem co masz na myśli przez cywilizację, to szerokie pojęcie.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...