Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć forumie!

 

@Meler tejpowanie na stabilizacje stawu ultra polecam. Testowane na rozwalonym kolanie znajomej przez tydzień jeżdżenia deska/narty. Dalej kolano działa ;)

 

Ale żem się najeździł, Ravascletto jest cudowne, aż ryj opaliłem przez 3 dni, potem 1 dzień mgły i niestety średni stok w Sappadzie. Ale i tak zajebiście <3

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mauro napisał:

to ja tez sie podłącze. Czy w Skyrim zalecana jest znajomośc poprzednich części?

 

Absolutnie nie. Nawet jeżeli chcesz przeniknąć na wskroś przez Tamriel, jako historię, dla klimatu możesz poczytać o niej w internecie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś ma info, kiedy FIFA18 wejdzie do Origin Access?

5 godzin temu, lad napisał:

Ja też gram w FM.

 

Tableta mam, ale nie mam takiej aplikacji więc zostaje mi oldskulowa kartka i papier.

 

Nie no tak to najgorzej ;)

 

Może załóż konto gdzieś w necie, pełno jest ankiet internetowych z fajnym panelem poszukaj i spoko intefejsem. Jak się dowiem to Ci napiszę ile on dostawał za ankietę.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, jmk napisał:

Ktoś ma info, kiedy FIFA18 wejdzie do Origin Access?

 

Nie no tak to najgorzej ;)

 

Może załóż konto gdzieś w necie, pełno jest ankiet internetowych z fajnym panelem poszukaj i spoko intefejsem. Jak się dowiem to Ci napiszę ile on dostawał za ankietę.

Ale ja mam firmowego tableta na którym nic nie zainstaluje.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, jmk napisał:

A ile byś chciał w te ankiety zainwestować hajsu? Ile ankiet miesięczne? Tablet można kupić za 350 zł.

 

50 ankiet miesięcznie = 250zł.

Ale co innego zaczepiać ludzi stacjonarnie, a co innego chodzić do wybranych mieszkań w blokach :)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...