Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Reaper napisał:

całe forumke albo ciupie w CS-a albo w PUBG-a ;) 

Biorąc pod uwagę ilość talentów na forum, wnoszę wniosek do administracji o utworzenie sekcji e-sportowej  finansowanej z budżetu forum! IEM w Katowicach stoi otworem, czy to w PUBG czy w CS (no przecież gorsi od Virtusów nie będziemy :kekeke: ).

Odnośnik do komentarza

@Reaper - wymyśliłem (nie jest to jakaś eureka, ale najprostsze pomysły są podobno najlepsze) sposób na zdobycie większej liczby leadów. Częścią mojej pracy jest (a przynajmniej powinno) bycie domokrążcą, ale za bardzo tego nie lubię i jest to bardzo nieefektywne zajęcie, więc stwierdziłem, że zamiast chodzić od drzwi do drzwi i próbować coś sprzedać, będę robił proste ankiety.

 

Cos w stylu:

Jakie usługi, jaka firma, opłaty miesięczne i co najbardziej ceni u obecnego dostawcy i co ewentualnie by zmienił i czy chciałby mieć informacje o korzystniejszej ofercie w okresie końca obecnej umowy. Warunek to żeby po takiej rozmowie zdobyć nr telefonu i mam fajna bazę do obrobienia.

 

Najchetniej bym kogoś do tego zatrudnił, ale nie wiem ile miałbym za to płacić i czy znalazłby się ktoś chętny.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Reaper napisał:

całe forumke albo ciupie w CS-a albo w PUBG-a ;) 

 

To tylko ja już gram w FM-a? ;)

 

 

32 minuty temu, lad napisał:

@Reaper - wymyśliłem (nie jest to jakaś eureka, ale najprostsze pomysły są podobno najlepsze) sposób na zdobycie większej liczby leadów. Częścią mojej pracy jest (a przynajmniej powinno) bycie domokrążcą, ale za bardzo tego nie lubię i jest to bardzo nieefektywne zajęcie, więc stwierdziłem, że zamiast chodzić od drzwi do drzwi i próbować coś sprzedać, będę robił proste ankiety.

 

Cos w stylu:

Jakie usługi, jaka firma, opłaty miesięczne i co najbardziej ceni u obecnego dostawcy i co ewentualnie by zmienił i czy chciałby mieć informacje o korzystniejszej ofercie w okresie końca obecnej umowy. Warunek to żeby po takiej rozmowie zdobyć nr telefonu i mam fajna bazę do obrobienia.

 

Najchetniej bym kogoś do tego zatrudnił, ale nie wiem ile miałbym za to płacić i czy znalazłby się ktoś chętny.

 

Mój (przyszły) szwagier robi dorywczo takie ankiety np. w stokrotce. Płacone ma od wypełnionej ankiety tylko musi konkretnych ludzi znajdować np. wiek czy płeć. Najlepiej mieć tablet + gotową ankietę z możliwymi odpowiedziami, żeby tylko zaznaczać. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

@Reaper - wymyśliłem (nie jest to jakaś eureka, ale najprostsze pomysły są podobno najlepsze) sposób na zdobycie większej liczby leadów. Częścią mojej pracy jest (a przynajmniej powinno) bycie domokrążcą, ale za bardzo tego nie lubię i jest to bardzo nieefektywne zajęcie, więc stwierdziłem, że zamiast chodzić od drzwi do drzwi i próbować coś sprzedać, będę robił proste ankiety.

 

Cos w stylu:

Jakie usługi, jaka firma, opłaty miesięczne i co najbardziej ceni u obecnego dostawcy i co ewentualnie by zmienił i czy chciałby mieć informacje o korzystniejszej ofercie w okresie końca obecnej umowy. Warunek to żeby po takiej rozmowie zdobyć nr telefonu i mam fajna bazę do obrobienia.

 

Najchetniej bym kogoś do tego zatrudnił, ale nie wiem ile miałbym za to płacić i czy znalazłby się ktoś chętny.

 

Forum zalewa fala programistów, więc możesz także dołączyć adres swojej strony na której podepniesz formularz w którym klienci będą zaznaczali datę wygaśnięcia bieżącej umowy. Zsynchronizuje Ci się to z kalendarzem google i na miesiąc przed wygaśnięciem umowy wyświetli powiadomienie z danymi klienta i oczekiwaniami :kekeke: Easy Cake 

 

Dzień dobry

 

Ktoś tu ma 666, :keke: Krzysiofil pędź po święconą :D

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Brudinho napisał:

Forum zalewa fala programistów, więc możesz także dołączyć adres swojej strony na której podepniesz formularz w którym klienci będą zaznaczali datę wygaśnięcia bieżącej umowy. Zsynchronizuje Ci się to z kalendarzem google i na miesiąc przed wygaśnięciem umowy wyświetli powiadomienie z danymi klienta i oczekiwaniami :kekeke: Easy Cake 

I Brudi Ci to zrobi za jedyne 10k i to już i tak po kosztach :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...