Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wszędzie tak jest. Np nigdy nie opłaca się przedłużać umowy w Cyfrowym Polsacie czy Plusie przez punkt sprzedaży. Na 6 miesięcy przed końcem umowy wysyłasz pismo (może być przez punkt) że za te 6 miesięcy rezygnujesz z umowy. Kilka dni później dzwonią do Ciebie bezpośrednio z DUK i masz zupelnie inna oferte niz w punkcie lub mailowo.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Seju napisał:

Dzieki tej dyskusji wiem, ze juz nigdy nie kupie uslug od przedstawiciela, bo na CC maja taniej :)

Nie zawsze. Jak wejdziesz na naszą stronę to są wyższe ceny niż na moich ulotkach - a zostawienie tam kontaktu = telefon z CC. Trzeba być cwanym i powiedzieć, że u przedstawiciela widziałem to i to, rozmawiałem z nim i powiedział to, bla bla bla. 

30 minut temu, Brachu napisał:

Cena jest głównym argumentem. Ma być tanio i już.

Zawsze takie argumenty odbijam prostym pytaniem.

 

Jak masz dwie oferty, które są porównywalne cenowo (albo identyczne) to czym się kierujesz przy wyborze?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

Ser na szynce to tak jak szczupak król wód a lew król dżungli przecież.

 

Ja miałem dzisiaj sen, że znowu była wojna i Niemcy nas bombardowali, puścili dwie bomby atomowe na Szczecin i żadna nie wybuchła... leżały koło mnie dwa niewypały i nie wiedziałem co z tym zrobić.

 

 

Odrzucić w stronę Berlina!
:D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...