Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Reaper napisał:

Póki co dowiedziałem się, że chłopaki od Brudiego niechętnie będą ze mną grali, bo nie mam "prime'a". No to risercz, okazuje się, że żeby mieć prime'a muszę wbić na 21 poziom, co podobno zajmie mi kilka miesięcy :< 

 

Ale Brudi powiedział, że możemy grać na "silverach", co nie wiem co oznacza xD Czym to się różni od tego drugiego, gdzie potrzebny jest mi "prime"?

 

Teraz powinienem grać jak najwięcej normalnych rozgrywek, czy na DM też mogę zdobyć sporo XP i levelować?

 

Że zagramy na kontach na których będzie nasz poziom i będzie nam wisiało co się odjebie :keke: Chociaż w ostatnim meczu który zagraliśmy bez Ciebie i zremisowaliśmy koleś nas skanował scoutem przez ściany w głowy :keke: 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, jmk napisał:

Gdzie kupowaliście i po ile tego CS-a?

Rok temu, bezpośrednio na Steam, za 18 euro.

 

16 minut temu, Misiek napisał:

@Reaper na lamerskie granie w CS'a też się piszę jak coś, bo też nie mam wysokiego lvlu

No to gitara, jak widać @Brudinho lubi grać z lamusami, to pewnie coś się uda pociąć :D 

Odnośnik do komentarza

Już wiem czemu odchodzę z IBMa - właśnie stwierdzili, że pierwsze trzy miesiące, której jak im wygodnie (patrz przy walce o umowę na czas nieokreślony) to nie liczą normalnie właśnie wpłynęła na mój okres wypowiedzenia... dobrze, że nowy pracodawca jest cierpliwy i wie, jak trzy litery grają...

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, T-m napisał:

Już wiem czemu odchodzę z IBMa - właśnie stwierdzili, że pierwsze trzy miesiące, której jak im wygodnie (patrz przy walce o umowę na czas nieokreślony) to nie liczą normalnie właśnie wpłynęła na mój okres wypowiedzenia... dobrze, że nowy pracodawca jest cierpliwy i wie, jak trzy litery grają...

 

ale co Ty napisałeś, to ja nie mam pojęcia

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza

Co Ci wytłumaczyć? Jak chcesz dostać umowę na czas nieokreślony w IBMie, to musisz odbębnić: umowę na okres próbny, umowę na czas określony (rok), umowę na czas określony (rok) i dopiero łaskawie czwarta umowa (chociaż wg IBMa trzecia) jest umową na czas nieokreślony. Ale do okresu wypowiedzenia liczą umowę na okres próbny, rok, rok i 9 miesięcy. Żeby mieć miesięczny okres wypowiedzenia musisz zrobić to w ósmym miesiącu (3+12+12+8). Oznacza to, że korzystają z prawa pod swoim kątem w 100% i okazują średnią elastyczność w stosunku do pracownika ;)

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...