Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa, w Swinoujsciu w ciągu 5 minut rozpętało się piekło :D Ciekawy jestem czy promów mi nie zbanują i się stad normalnie wydostanę. Trzymajcie kciuki.

 

PS jestem umówiony z gościem (klientem), który NIGDY nie odbiera telefonu, tylko zawsze oddzwania. Wtf :D

Odnośnik do komentarza

Oczywiście zima zaskoczyła drogowców i do promu musiałem jechać kurwa 15 na godzinę, bo zero pługa. Yhhhhh.

 

Ale na szczęście plywajo, wiec jeszcze tylko 90km i jestem w domu.

 

A typ do mnie dzwonił, nie zdążyłem odebrać, oddzwanialem 6 razy i juz bez odzewu :D Nie spotkaliśmy się w końcu. LOL.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, lad napisał:

Oczywiście zima zaskoczyła drogowców i do promu musiałem jechać kurwa 15 na godzinę, bo zero pługa. Yhhhhh.

 

Ale na szczęście plywajo, wiec jeszcze tylko 90km i jestem w domu.

 

 

Ja trasą gdzie zwykle jadę 50-60 jechałem 20-30. Jakiś koleś stwierdził, że jebać śnieżycę, 40+ i wyprzedzanie jest spoko prawie się zatrzymał na latarni. Tzn i jako tako udało mu się zahamować, ale na koniec go obróciło zupełnie i miał szczęście, że nie zdążyli ruszyć spod Lidla.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, wspomniałem, że Adam Traczyk to mój znajomy z UW. Był aktywnym członkiem w Samorządzie Studentów UW, więc na wyjazdach kilka flaszeczek przechylaliśmy. Bywał tam też inny osobnik zacytowany w Różne, Sebastian Kaleta, przydupas Jakiego w komisji reprywatyzacyjnej :roll: do tej pory mi wstyd, że w ogóle go znam.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dudek napisał:

Ja trasą gdzie zwykle jadę 50-60 jechałem 20-30. Jakiś koleś stwierdził, że jebać śnieżycę, 40+ i wyprzedzanie jest spoko prawie się zatrzymał na latarni. Tzn i jako tako udało mu się zahamować, ale na koniec go obróciło zupełnie i miał szczęście, że nie zdążyli ruszyć spod Lidla.

przy tym Lidlu z blokiem na górze?

Odnośnik do komentarza

Hej @Reaper, jak byłem teraz w Kalifornii, to odwiedziłem siedzibę Google'a i muszę przyznać, że Ty byś się tam odnalazł w stu procentach ;) Tam jest dosłownie wszystko: każdy budynek ma kilka food courtów, jest kuchnia ze wszystkich stron świata, dodatkowo na teren podjeżdżają food trucki z np. kubańskimi kanapkami. Jak chcesz iść do fryzjera to również nie musisz wychodzić poza teren. Czy o takich oczywistościach jak bilard i kręgle to trzeba wspominać? Do tego we wszystkim chcą być bardzo eco.

 

Koleś, który mnie oprowadzał jednak zaprzeczył, że można tam mieszkać, bo niestety, ale nie mają łóżek :-k Stwierdził, że jeśli by się i one pojawiły, to rzeczywiście niektórzy by stamtąd nie wychodzili na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza

"Forumku pomusz" post raczej nadaje się do kącika turystycznego, ale Reaper walnął tam taką recenzję, że aż wstyd zawracać głowę ;)

W tym roku żenię się, więc z moją lubą zaczynamy myśleć o podróży poślubnej. Jako wielki fan Realu oczywiście niemiłosiernie kusi... Barcelona - ileż ja się nie naczytałem i nie nasłuchałem o urokach stolicy Katalonii. Czar prysł nieco gdy zobaczyłem ceny w biurach podróży ;P Skojarzyłem jednak że @me_who kiedyś był w Barcelonie i polecał jakiś hostel - czy masz może jeszcze namiary na niego? 

A tak w ogóle to gdzie Wy byliście/planujecie pojechać w podróż poślubną?

Pozdrawiam, Wasz zawsze pytający Jaso.... woj3k ;P

PS. Tak, wiem że nadużywam ;P

 

Odnośnik do komentarza

Gratulacje z okazji ślubu! Nasza podróż ślubna to włoskie Rimini (z 24 godzinną jazdą autokarem) z wycieczkami do San Marino i Wenecji. A ponieważ 12 lat po ślubie (w tym roku będzie 13) wciąż jesteśmy razem to polecam tę miejscówkę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...