Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim trzymającym za mnie kciuki wczoraj bardzo dziękować. Dzisiaj oddzwonili i zaprosili na ostatni etap na poniedziałek ;)

 

@Reaper - tylko North Face! Są genialne. ;) 

 

Ja sobie coś takiego kupiłem i są genialne: https://www.eobuwie.com.pl/trekkingi-the-north-face-storm-strike-wp-t92t3tx6x-w-tnf-black-sedona-sage-grey.html

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Koledzy, jakie buty zimowe sobie kupić? Te Timberlandy czy Caterpillary one mają misia w środku, są ogrzewane? Bo nie chce mi się do sklepu jechać i najchętniej bym zamówił przez neta, ale nie wiem czy są faktycznie ciepłe czy nie :-k 
 
A jak nie te, to jakieś może inne w sensownej cenie?
Ryłko, dobre bo polskie. Ale serio są dobre, druga zima i prawie nie ma śladów użytkowania.
Odnośnik do komentarza

Panowie jeszcze raz :D Mam małą walizkę, oprócz niej mogę wziąć ze sobą plecak lub torbę laptopową? Walizkę oddam, a plecak/lapka mogę mieć ze sobą?

 

https://www.ryanair.com/pl/pl/zaplanuj-podroz/loty-z-nami/zasady-przewozu-bagazu-podrecznego

 

Bo: Maksymalne wymiary małego bagażu: 35 x 20 x 20 cm

 

To chyba nawet za mało jak na laptopa.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, jmk napisał:

Panowie jeszcze raz :D Mam małą walizkę, oprócz niej mogę wziąć ze sobą plecak lub torbę laptopową? Walizkę oddam, a plecak/lapka mogę mieć ze sobą?

 

https://www.ryanair.com/pl/pl/zaplanuj-podroz/loty-z-nami/zasady-przewozu-bagazu-podrecznego

 

Bo: Maksymalne wymiary małego bagażu: 35 x 20 x 20 cm

 

To chyba nawet za mało jak na laptopa.

 

Panie. Ja na pokład kilka razy zabrałem bagaż na taki wymiar, że na spokoju mogliby sie czepnąc i kazać rozbić to na 3 :keke: Raz nawet byłem pewien, że będę musiał ubrać na siebie z 4 wartwy ciuchów a po bagażu skakać żeby wszedł w te ich śmieszne ramy :keke:

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Karolek napisał:

jmk zrobisz nam lajwa z turnieju? :keke: 

 

Nie wiem jak z netem będzie miał, jak ten roaming mi zadziała... No i nie umiem chyba wrzucać fotek od razu na foruma z tel, da się tak?

Mogę na grupie na fejsie wrzucać ;).

 

19 minut temu, Brudinho napisał:

 

Panie. Ja na pokład kilka razy zabrałem bagaż na taki wymiar, że na spokoju mogliby sie czepnąc i kazać rozbić to na 3 :keke: Raz nawet byłem pewien, że będę musiał ubrać na siebie z 4 wartwy ciuchów a po bagażu skakać żeby wszedł w te ich śmieszne ramy :keke:

 

Ok, dzięki za info :D

 

Mam jedne leki, na które nie mam papieru :ninja: Muszę je jakoś przemycić, bo to na skład robione, takie awaryjne.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...