Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... Ale w tych nowych przepisach nie nadaje się bagażu przed przejściem przez kontrole celna (jak normalny duży bagaż) . Wszędzie piszą, że bagaż podręczny zostanie Ci zabrany przed bramkami, więc prawdopodobnie i tak @jmk będzie musiał przejść z walizka kontrolę. Chyba że wykupił nadawany normalny duży bagaż i zamiast niego odda mała walizkę :-k

@Gabewieczorem odpisze ci o moich odczuciach na temat sam and maxa ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, schizzm napisał:

Hmm... Ale w tych nowych przepisach nie nadaje się bagażu przed przejściem przez kontrole celna (jak normalny duży bagaż) . Wszędzie piszą, że bagaż podręczny zostanie Ci zabrany przed bramkami, więc prawdopodobnie i tak @jmk będzie musiał przejść z walizka kontrolę. Chyba że wykupił nadawany normalny duży bagaż i zamiast niego odda mała walizkę :-k

@Gabewieczorem odpisze ci o moich odczuciach na temat sam and maxa ;)

 

https://www.ryanair.com/pl/pl/zaplanuj-podroz/loty-z-nami/zasady-przewozu-bagazu-podrecznego

 

Rozumiem zatem, że skoro nie mam nic wykupionego to tak :

 

- ze sobą zabieram laptopa do samolotu

- walizkę oddaje gdzieś komuś i nie mam do niej dostępu przez lot?

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Reaper napisał:

Mam Sam&Maxa kupione kiedyś z jakimś Humble Bundle, nie zabierałem się do grania w to, ale chętnie poczytam i dowiem się więcej :-k @schizzm to jest ta cała seria od 301 do 305? ile godzin mniej więcej zajmuje przejście tego?

 

Nie, wcześniejszy, z lat 90, z LucasArts, o ten:

 

Te nowe to Telltale robiło.

Odnośnik do komentarza

Tak, ten z 1993.

 

Ja z absurdalnych zagadek to pamiętam Discworld. Owiniecie jednego końca drabiny biustonoszem, żeby móc ją cicho położyć nad jakąś dziura.  ;)

 

@jmk, jeśli się nie mylę to tak, walizkę zabiorą ci tuż przed wejściem na pokład samolotu i nie będziesz miał do nie dostępu. Nie chowaj tam też nic wrażliwego ma uderzenia ;)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, schizzm napisał:

Tak, ten z 1993.

 

Ja z absurdalnych zagadek to pamiętam Discworld. Owiniecie jednego końca drabiny biustonoszem, żeby móc ją cicho położyć nad jakąś dziura.  ;)

 

@jmk, jeśli się nie mylę to tak, walizkę zabiorą ci tuż przed wejściem na pokład samolotu i nie będziesz miał do nie dostępu. Nie chowaj tam też nic wrażliwego ma uderzenia ;)

 

To git ;) A ona jest sprawdzana? Bo tam chce przemycić leki ;)

 

Szczecin taki:

 

26733690_1553512208060054_91091067721283

Odnośnik do komentarza

I jak prześwietlą przy nim na kontroli celnej to później na dwoje babka wróżyła. Mi się zdecydowanie częściej zdarza to, że sam wnoszę swój bagaż na pokład samolotu. Może z dwa razy się zdarzyło, że zabrali mi go do łuku, bo był komplet w samolocie i bali się, że nie pomieszczą się bagaże podręczne w lukach.

A jeśli to nie jest bagaż podręczny, to wtedy się go daje w odprawie przed przejściem przez bramki kontrolne. I normalnie odbiera się go z tej taśmy po wylądowaniu.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dudek napisał:

I jeszcze potem trzeba uważać, że nie kupić używki trupa z allegro :/ Swoją drogą myślałem, że już im się znudziło. To chyba rok temu na jakimś portalu przy składaniu kompa do 1500 czy 1700 ktoś napisał, że w tej cenie to najlepsze będzie PS4 :D

 

Bry

 

No u nas w firmie przed świętami jakis koleś kupił ponad 200 kart. 1800 zł jedna :keke:

Odnośnik do komentarza

Zjechałem Polskę wzdłuż i wszerz, znam chyba wszystkie rodzaje pociągów, wchodziłem na każdy stadion (no dobra, na dwa mi się nie udało pomimo obecności), zawsze udawało mi się wnieść co chciałem, ale na lotnisku nigdy nie byłem i najbardziej obawiam się... wniesienia leków :keke: Na stadion kiedyś wnosiłem w torebce z gumami orbit ;). 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, krzysfiol napisał:

I jak prześwietlą przy nim na kontroli celnej to później na dwoje babka wróżyła. Mi się zdecydowanie częściej zdarza to, że sam wnoszę swój bagaż na pokład samolotu. Może z dwa razy się zdarzyło, że zabrali mi go do łuku, bo był komplet w samolocie i bali się, że nie pomieszczą się bagaże podręczne w lukach.

A jeśli to nie jest bagaż podręczny, to wtedy się go daje w odprawie przed przejściem przez bramki kontrolne. I normalnie odbiera się go z tej taśmy po wylądowaniu.

 

no właśnie w Ryanairze się to zmieniło od wczoraj - teraz, żeby wnieść ten bagaż podręczny 55x40x20 cm trzeba wykupić pierwszeństwo wejścia :> w innym przypadku ten bagaż idzie do luku bagażowego

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Brudinho napisał:

 

No u nas w firmie przed świętami jakis koleś kupił ponad 200 kart. 1800 zł jedna :keke:

O_o. To ładnie tam zarabiacie, że go stać

38 minut temu, jmk napisał:

Zjechałem Polskę wzdłuż i wszerz, znam chyba wszystkie rodzaje pociągów, wchodziłem na każdy stadion (no dobra, na dwa mi się nie udało pomimo obecności), zawsze udawało mi się wnieść co chciałem, ale na lotnisku nigdy nie byłem i najbardziej obawiam się... wniesienia leków :keke: Na stadion kiedyś wnosiłem w torebce z gumami orbit ;). 

A race jak wnosiłeś? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...