Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Misiek napisał:

u panie, referencje od samego papiesza :) aż dziw, że śledzenie przesyłki nie jest dostępne po 21:37 :P

Góra też takich osobników odrzuca :)

Ale tu nie chodzi o robienie podjazdów, tylko o to, żeby nie drzeć na ludzi ryja :) Jak ktoś jest pipka i nie potrafi wprost powiedzieć, to też takich człowieków nie lubimy :)

zasłoniłem wrażliwe dane listu, żeby ktoś się nie odprawił na moją kartę graficzną pdk kmwtw

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przygód z polskimi sądami ciąg dalszy i nie ostatni...

 

Mama miała dzisiaj kolejną rozprawę, na którą na świadka została powołana właścicielka firmy, dla której byli szukani pracownicy, ponieważ (dla przypomnienia) dyrektor generalny, czy tam inny prezes (nie wiem dokładnie jakie tam jest formalnie stanowisko, w każdym razie pierwszy po właścicielce i dodatkowo jej syn) nie wystarczył ostatnim razem. Owa właścicielka generalnie nie udziela się w życiu firmy, generalnie korzysta z zasłużonej emerytury i zjawia się od czasu do czasu. Zapytana przez sąd o nazwisko kadrowej nie mogła sobie go przypomnieć (to nie jest warzywniak, że są zatrudnione dwie osoby na krzyż i generalnie ma od tego ludzi, żeby znali za nią nazwiska pracowników, w postaci kierowników, czy innych dyrektorów). Sędzia nazwała ją osobą niekompetentną. Dodatkowo jako, że była przesłuchiwana przez prawniczkę, to odpowiadając patrzyła w jej stronę. Sędzia się przypierdoliła, że jak to tak, odpowiada przed sądem, nie może sobie gdzieś tam patrzeć. Zniewaga sądu, itd. Prawniczka też się wtrąciła z jakimś słowem to też została opierdolona za zniewagę sądu, bo nie raczyła wstać. Podobno protokolantka patrzyła na tą całą sprawę z zażenowaniem. No i finalnie odbędzie się kolejna rozprawa (już 4, przypominam, że urząd marszałkowski już wydał decyzję, że nie odbierze tej licencji, tylko jakoś tam ukarze chyba finansowo, czy jakoś tak, no ale oczywiście sąd może wrócić tę decyzję, czy tam urząd jeśli sąd ukarze może to jeszcze zmienić, czy coś w ten deseń) i zostaną wezwane dwie kolejne osoby. Już sędzia zagęszcza ruchy, bo wzywa po dwie osoby :keke: No i teraz jak sobie sądy wystawiają laurkę... Moja mama, która jest zajebistą przeciwniczką PiSu skwitowała to na koniec, że dobrze, niech się PiS dobierze tym sądom do dupy i może zrobi z tym porządek... Jasne, można tu powiedzieć, że chuja się zna, że PiS robi zamach na sądy, itd., itp., ale pytanie, ile osób, mających podobne przeboje myśli podobnie, a nawet pójdzie o krok dalej i zacznie na ów PiS głosować...

  • Lubię! 1
  • Zmieszany 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ale co ma sie dobrać sądom do dupy? Imo to jest największy kłopot przy ocenie pracy wymiaru sprawiedliwości przez ludzi. Sędzia jest od wydawania wyroków w ramach prawa, które stanowi ktoś inny. Sędzia nie ze powiedzieć, „ej, ta sprawa jest bez sensu, idźcie do domu”, tylko niestety musi przeprowadzić cały proces jak jest w przepisach. To, ze sędzina była niemiła, to inna para kaloszy, ale to nijak ma sie do tego co robi PiS, a już na pewno nie robi porządku.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, me_who napisał:

Ale co ma sie dobrać sądom do dupy? Imo to jest największy kłopot przy ocenie pracy wymiaru sprawiedliwości przez ludzi. Sędzia jest od wydawania wyroków w ramach prawa, które stanowi ktoś inny. Sędzia nie ze powiedzieć, „ej, ta sprawa jest bez sensu, idźcie do domu”, tylko niestety musi przeprowadzić cały proces jak jest w przepisach. To, ze sędzina była niemiła, to inna para kaloszy, ale to nijak ma sie do tego co robi PiS, a już na pewno nie robi porządku.

No i ja to rozumiem, ale mówię jaki jest tego odbiór, a mam tu informacje z pierwszej ręki :) Wiesz, przychodzisz do sądu po sprawiedliwość, a tu słyszysz jak sąd mówi, że ktoś jest niekompetentny :) A, że sędzina niemiła i inna para kaloszy to jasne, ale sfrustrowany człowiek inaczej na to patrzy i zaciemnia mu to obraz, zwłaszcza, że kurwa ma świadomość, że nie popełnił kurwa oszustwa podatkowego, nie wiem, nie wyłudził milionowych vatów, tylko kurwa napisał w ogłoszeniu, że zatrudni kobiety, zamiast napisać, że zatrudni osoby :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Według mnie to mógł nawet w ogłoszeniu napisać, że zatrudni dinozaury kurwa. Ludzie to są najgorsze chujstwa jakie moga chodzic po jebanej kuli ziemskiej. Za grosz poczucia wstydu, jakiegokolwiek honoru, totalne spierdolenie żeby tylko komuś dojebać. Piedolenie o równości, rasiźmie, feminiźmie w momencie gdy sami mają kręgosłup moralny jak górskie serpentyny.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza

Też mi się kurwa wydaje, że człowiek prowadzi działalność, a nie instytucje charytatywną i kurwa chce mieć jebaną możliwość zatrudniania kogo chce i jak chce kobiety, to chce kurwa kobiety... jak będę otwierał klub go-go to nie mogę napisać, że potrzebuję lasek do tańczenia, tylko osoby i mi przyjdzie janusz i będzie z flintą na wierzchu latał kurwa :D

https://widzew.com/-/widzew-poszukuje-hostess

 

lol, daleko nie trzeba szukać :D

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tio napisał:

No i gdzie w tym ogłoszeniu jest mowa, że szukają kobiet?

Cytat

poszukuje hostess, które pomogą

ale zgadza się, w większości jest mowa o osobach właśnie

ale z drugiej strony hostessa występuje chyba tylko w żeńskiej formie :-k 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Marvin napisał:

Ale to chyba dochodzi jakaś opłata za przewalutowanie w przypadku płatności kartą? Czy nie?

W Twoim banku może być inaczej, ale obecnie to rzadkość. Liczą po gorszych kursach, ale przy takich pieniądzach to różnica w kursie jest groszowa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...