Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, krzysfiol napisał:

 

Znam jednego wybitnego adepta tego liceum (laureat konkursów, etc.) - był stażystą w moim poprzednim miejscu pracy. Zasłynął dwoma wyczynami: 1) wysłany na pocztę z dość ważną skargą do sądu, popełnił czeski błąd i zamiast do sądu nadał ją na adres naszej firmy(:keke:) 2maszerując przez biuro tak się na coś zapatrzył, że przyłożył głową w ścianę tak mocno, że zostawił na niej smużkę krwi. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, wojt3k napisał:

Ok zbierałem się trochę do tego, ale: @ajerkoniak @schizzm @T-m z tą nominacją do usera roku to jakiś żart? Czy usilnie chcecie mi przypomnieć czasy podstawówki, gdy to na w-f w wyborze drużyny byłem zawsze ostatni? ;) Pytam tak z ludzkiej ciekawości, gdyż dziwię się że ktoś w ogóle takiego forumowego szaraczka kojarzy, nie mówiąc już o tym, że dawno myślałem że już wszyscy dodali mnie do listy ignorowanych użytkowników za wypisywanie takich głupot ;) Niemniej jednak jestem miło zaskoczony.

 

Nie interesuj się!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hawkeye napisał:

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym została nadana do Państwa przesyłka nr 0000148041JP2GMDW.
Nadawca: TOPCOMP KRZYSZTOF MGLEJ
Liczba paczek: 1
Waga: 2kg
W następnym dniu roboczym zostanie Panstwu doreczona przesylka z TOPCOMP KRZYSZTOF MGLEJ o numerze 0000148041JP2GMDW.
Referencje: papiesz;;;Płatność elektroniczna;;;

Śledzenie losów przesyłki dostępne od dzisiaj po 22:00.

 

:eusa_dance: 
 

u panie, referencje od samego papiesza :) aż dziw, że śledzenie przesyłki nie jest dostępne po 21:37 :P

4 godziny temu, Gabe napisał:

Ty może i nie chcesz, ale góra może takiego pracownika cenić :P 

Góra też takich osobników odrzuca :)

3 godziny temu, Vami napisał:

Dokladnie. Ja bym wolal zeby ktos na mnie nawrzeszczal niz przez X czasu chodzil naburmuszony, robil jakies podjazdy, zamiast powiedziec wprost.

Ale tu nie chodzi o robienie podjazdów, tylko o to, żeby nie drzeć na ludzi ryja :) Jak ktoś jest pipka i nie potrafi wprost powiedzieć, to też takich człowieków nie lubimy :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...