Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, FYM napisał:

 

To muszą mieć wysokie wymagania względem stażystów, bo inaczej ludzie by walili drzwiami i oknami.

 

Walą, walą. Podobno na ostatniej rekrutacji było 600 osób ;)

12 minut temu, jmk napisał:

No to co się chwalisz porażkami, a sukcesami nie :P.

 

Bo chciałem się poopierdalać w korpo, w fifkę pograć, kawe pić, pytać jak czegoś nie wiem a tak chuj w domu i się wkurwiać szukając rozwiązań po internecie :keke:

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

 

Walą, walą. Podobno na ostatniej rekrutacji było 600 osób ;)

 

Bo chciałem się poopierdalać w korpo, w fifkę pograć, kawe pić, pytać jak czegoś nie wiem a tak chuj w domu i się wkurwiać szukając rozwiązań po internecie :keke:

Gdzieś ostatnio przeczytałem, że są 3 stadia pracy zdalnej.

1) Jest super, cicho, nikt nie przeszkadza i nie trzeba dojeżdżać.

2) Ale chętnie bym czasem z kims pogadał, czy napił się wspólnie kawy.

3) Ciekawe, czy gołąb - Bartek przyleci dzisiaj na parapet.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, wojt3k napisał:

Ok zbierałem się trochę do tego, ale: @ajerkoniak @schizzm @T-m z tą nominacją do usera roku to jakiś żart? Czy usilnie chcecie mi przypomnieć czasy podstawówki, gdy to na w-f w wyborze drużyny byłem zawsze ostatni? ;) Pytam tak z ludzkiej ciekawości, gdyż dziwię się że ktoś w ogóle takiego forumowego szaraczka kojarzy, nie mówiąc już o tym, że dawno myślałem że już wszyscy dodali mnie do listy ignorowanych użytkowników za wypisywanie takich głupot ;) Niemniej jednak jestem miło zaskoczony.

 

Nie wkurwiasz, a się udzielasz, w sumie w ostatnich 2/3 latach na forum to chyba rzadkość, więc czemu nie. No i ile można tych samych ludzi ;)

Ja to uwielbiałem pracę zdalną, jebać ludzi, chce to sam se wyjdę do nich :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No je nie przypominam sobie dobrego meczu tego pana. Nie wiem ile goli strzelił od kiedy jest w FCN, ale nie więcej niż 5 imo. Bardzo szybko się wyleczył z pierwszego składu i więcej do niego nie wrócił.

 

Edyta: sprawdziłem jego statystyki. W 2,5 sezonu zagrał 35 razy i miał 1 (jedną) asystę. Jak na nominalnego AMR to dramat.

Odnośnik do komentarza

FYM:

 

Szukamy osoby, która:
- ma zacięcie do mierzenia się z technicznymi zadaniami,
- jest ciekawa i chce się nieustannie rozwijać w IT,
- nie boi się zadawać pytań i poszukiwać odpowiedzi,
- widzi wyzwania, a nie problemy,
- ma poczucie humoru,
- samodzielnie realizuje zadania

Wymagane umiejętności: LMGTFY opanowane do perfekcji, język angielski, pakiet Office, narzędzia Google, podstawowa wiedza techniczna, wiedza z zakresu testowania oprogramowania, kreatywność w rozwiązywaniu problemów, doskonała komunikacja z resztą zespołu.

Wszystko ponadto będzie dodatkowym plusem.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, FYM napisał:

I bardzo dobrze, że dramat. Dzięki temu jest szansa na to, że byliby w stanie go wyciągnąć ;) Novikovas w Bochum też miał słabe liczby, a u nas się sprawdził.

No jak szukacie kogoś z jak najsłabszymi statystykami, to Rurik jest idealny :) Jeśli go zdejmiecie z listy płac FCN to będę wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...