Skocz do zawartości

Piłkarski livescore zimowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Feanor napisał:

Chociaż.......

 

ygląda to mocno inaczej

tu w

Zmieniam zdanie, ten karny to jednak farsa. 

bo to ujęcie jest chujowe, u Profesora wyraźnie widać, że zajebał mu kopa w łydę i toto zagranie zatrzymuje jego nogę, a nie przytomność umysłu.

On chyba nawet nie widział swojego przyszłego celu, machał nogą na piłkę i przyjebał niechcący w łydę. No ale stało się, więc karny jasny jak słońce.

a pierwszego ofc nie powinno być bo spalony, więc nie ma dyskusji

Odnośnik do komentarza

wvuh6dl.png

jak są dwa ujęcia, na jednym widać, że jest karny a na drugim nie to znaczy, że jest karny

 

https://gyazo.com/de21e9010a2609bc50e9be56ce22f497 to jest gif tego (na reddicie moge sobie go spowolnic dowolnie i pauzować więc to widać), imo kluczowe jest to, że vvd nie do końca widzi spursczybyka, i to sprawia, że jest kontakt

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Profesor napisał:

Rozumiem, że masz podgląd na to, co widzi liniowy?

1. Faul był.

2. Liniowy ewidentnie go zauważył, bo od komarów się chorągiewką nie odpędzał.

3. Koniec dyskusji.

Punkt 1 trochę nie ma poparcia w rzeczywistości, no ale ok :D

Jako kibic Barcelony liczę na równie dogłębne - i pozytywnie rozpatrzone - analizy niby-faulów jakie zapewne się zdarzą w najbliższych miesiącach :) 

Suarez, ty szczęściarzu ;) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hawkeye napisał:

no w pierwszym was przekręcili xd ale sprawiedliwość trochę była, może taki obroniony karny będzie boostem konfidencji dla Kariusa ;)

 

Ja tam mówiąc szczerze jestem zadowolony z remisu, bo za drugą połowę LFC zasłużył na porażkę. A tak, to Totki nic nie odrobiły... i w dodatku Karius miał naprawdę pierwszy taki mecz jakie kiedyś miał w Niemczech. 

Jedyne, czego mi żal, to to, że ta ostatnia sytuacja przykryła trochę ten KOSMOS, jaki wykonał wcześniej Salah. O M G

Odnośnik do komentarza

No ale biorąc pod uwagę walkę o LM, to, że Spurs na Liverpool idzie fatalnie i graliście u siebie... nie wiem, ja bym się wkurwił, bo w sumie to był bardziej wasz mecz do przegrania niż Tottenhamu do wygrania :D 

 

ja się oczywiście cieszę, United może mieć teraz jedną wpadkę więcej :keke: 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...