Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Counter napisał:

Nie no, właśnie dobrze idzie ostatnio. Cel to 10lvl (najwyższy) na faceitcie (taka liga) do końca roku, wtedy będę mógł powiedzieć, że oficjalnie przeszedłem CSa. ;) 

 

A na faceit jest coś lepiej? Jeżeli chodzi o haxy? Ostatnio sporo gram i trenuje, ale to co się wyprawia w podwójnym kałachu to jakieś jaja czasem. Kolesie z autoszmatami, krowami, 100% headshotów, co runda skan przez smoke itp :D  Ja mam wkurwixa i rejdż co mecz :keke:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o haxy to jest lepiej, ale nie jest idealnie. Faceit ma lepsze serwery (128 tickrate), banowanie map, system ligowy jak zapłacisz, antycheata (chujowy jest, ale spinboty eliminuje). Za to na faceitcie jest zdecydowanie wyższy poziom i ciężko się wygrywa, zwłaszcza na początku jak będziecie mieli mecze placingowe. Ale imo warte spróbowania już na tym poziomie. A tak zapytam, masz podłączonego Prime'a? Bo granie bez Prime'a to niemal 100% szansa, że grasz na cheatera.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Counter napisał:

Jeśli chodzi o haxy to jest lepiej, ale nie jest idealnie. Faceit ma lepsze serwery (128 tickrate), banowanie map, system ligowy jak zapłacisz, antycheata (chujowy jest, ale spinboty eliminuje). Za to na faceitcie jest zdecydowanie wyższy poziom i ciężko się wygrywa, zwłaszcza na początku jak będziecie mieli mecze placingowe. Ale imo warte spróbowania już na tym poziomie. A tak zapytam, masz podłączonego Prime'a? Bo granie bez Prime'a to niemal 100% szansa, że grasz na cheatera.

 

Mam. Nawet próbujemy z tym zaufaniem, ale kiepsko idzie. Ostatnio na duscie II jakiś koleś przez drzwi na midzie miał więcej asyst i zabójstw niż ostatni w naszym zespole :D I to akurat przykład 100% haxa, ale zdarzają się mecze , że po prostu nie wiesz ocb taka rzeźnia z poziomem.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...