Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można upaść niżej niż C+?

 

Zeby trener Jagiellonii czy Wieszczu twierdzili zgodnie, ze Gajos wygral juz pozycje, a Pietrowski nawet nie myslal o wejsciu w pilke, a ten super ekspert Pan Slawek broni arbitra i argumentuje to malo wyszukanym zwodem :|

Użytkownik dziki_ryj bylby bardziej obiektywny komentujac mecz Lecha.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Lucas07 napisał:

Czy można upaść niżej niż C+?

 

Zeby trener Jagiellonii czy Wieszczu twierdzili zgodnie, ze Gajos wygral juz pozycje, a Pietrowski nawet nie myslal o wejsciu w pilke, a ten super ekspert Pan Slawek broni arbitra i argumentuje to malo wyszukanym zwodem :|

Użytkownik dziki_ryj bylby bardziej obiektywny komentujac mecz Lecha.

pan Sławek to WIt Żelazko dwa, jest załosny

Odnośnik do komentarza

A ja stwierdzam, ze binge gaming to już nie na moje lata ;) Motzno grane było w Batelfielfda i położyłem sie spać raniutko, ale przez to cały dzień rozjebion. Przysypiałem całe popołudnie, zasnąłem jak kamień na meczu City, a teraz sie obudziłem i zonk. Ale mam nadzieje, ze jeszcze zasnę, Chic z drugiej strony obejrzałbym sobie NFL w nocy :-k

Odnośnik do komentarza

Nie będę szukał jak lolowaliście z kogośtam, jak twierdził że winny kartki jest gość który sprowokował tego typu zagranie. Wtedy został zgackowany. A teraz pisze o tym Hawkeye i wszyscy, no rzeczywiście. 

 

"co za bezsens, gdyby Wasilewski tam nie dał nogi, to by mu jej Witsel nie złamał, nie powinno być czerwonej kartki" 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Tymczasem u mnie dzis po dwoch latach przerwy przepraszam sie ze stoutem i sprobuje znow uwarzyc piwo w takim stylu :)

Tym razem jednak zamiast american, bedzie milk stout :) Idealny na zimowe wieczory :) Dorzuce tylko troche ziarna kakaowca zeby zlamac troche slodycz laktozy :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...