Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Lucas07 napisał:

No cóż, ten sam poziom strzelania sobie w stopę co ostatnio rzecznik MW po MN czy niektóre wypoweidzi czlonkow partii Korwina :D 

Znam tego gościa i w ogóle nie jestem zaskoczony takimi tekstami. Przez właśnie taki element nie jestem w stanie mimo moich poglądów spoglądać na Razemków z sympatią.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Apropo De Gei, to wczoraj 
 przy interwencji przy pierwszym golu dla Celty. No ale tam piłka trafiła pod nogi drugiego ziomeczka z Vigo i już nic nie mógł zrobić.
 
No ale gość z Barcelony nie mógł np sfaulować tego ziomeczku z Celty a ten z United mógł spokojnie kasować jeżeli ktoś chciałby jeszcze dobijać bo nie żal i nie warto odgwizdywac faulu jak ktoś zmarnuje taką sytuację ;)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...