Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, szramek napisał:

Ozark się rozkręca? Bo na pierwszym odcinku zasnąłem. ACS ciekawe, ale niedawno oglądałem OJ: Made in America, drugi raz to samo chyba mnie nie kręci

 

Jakoś mocno tempo nie przyspiesza, ale IMO serial im dalej idzie z odcinkami, tym lepszy. Jednak jeśli (powiedzmy) dwa pierwsze Ci nie podpasują to bym odpuścił, bo klimat pozostaje raczej taki sam.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, szramek napisał:

Broadchurch też już obejrzane, coś w podobnym klimacie właśnie szukam

Oglądałeś http://www.filmweb.pl/serial/Upadek-2013-645514? Jak nie to imo bingo, według mnie jeden z najbardziej niedocenionych (czy też niezauważonych) seriali w klimacie kryminału i dramatu. Świetne, autentyczne, spójne i ciekawe postacie, rewelacyjna Gillian Anderson (imo lead kobiety jest jedną z przyczyn braku fejmu, kiedy taki żenujący Luther jest według niektórych MUSTWATCHGENIALNY), świetny duet głównych postaci i hipnotyzująca relacja między nimi (detektyw - morderca). Tempo jest spokojne, ale w tym klimacie to zaleta.

Odnośnik do komentarza

No właśnie tak to działa i u mnie - jak włączę autoplay na yt to fajne tło robi :D 

 

Tak sobie podróż sentymentalną po pamięci zrobiłem i przeczytałem, że w 2007 (?) roku nadzieja polskiego ataku (a i Europy, bo jak mówi wikipedia, naówczas mówiono o nim jako o talencie w Hiszpanii), Radosław Matusiak, strzelił gola w barwach Palermo, co było pierwszą bramką Polaka w Serie A od dawien dawna. Aż sobie znalazłem tego gola, i wiele on mówi o poziomie polskiej piłki w tych czasach - napastnik praktycznie bez instynktu snajperskiego, zamiast strzelić jak tylko zobaczył piłkę, musiał ją wcześniej przyjąć/zgasić :D

 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ajerkoniak napisał:

Mnie się dobrze kojarzy, że tu dużo osób polecało Peaky Blinders? Bo się zastanawiam :-k

Bardzo dobry, aczkolwiek kilka rzeczy w pierwszym sezonie irytuje. Ale jest tylko po 6 odcinków w sezonie, więc akcja idzie szybko.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, jmk napisał:

Ja też szukam czegoś do oglądania z narzeczoną. Riverdale nas nie wciągnęło :] I teraz oglądamy Rodzinkę.pl na VOD :kekeke:

 

Jak nie macie żadnego serialu to mogę polecić jeden film do oglądania z dziewczyną: En man som heter Ove. Szwedzki, ale napisy spokojnie się znajdą.

 

Dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, lad napisał:

Jak to nowy? Wyszedł jakiś?

Tak, takie wyjazdowe sezony teraz robią, byli w Europie i robili różne zadania, teraz USA. Nie jest to już to samo co seria z fabułą na barakach, ale klimat się nadal odczuwa ;)

14 minut temu, Gabe napisał:

Ale tak bez lektora? :/ 

Nigdy nie oglądałem z lektorem, ale błędy językowe Ricka są nie do przetłumaczenia, więc oglądając po polsku baaardzo dużo się traci ;) 

 

13 minut temu, ajerkoniak napisał:

Mnie się dobrze kojarzy, że tu dużo osób polecało Peaky Blinders? Bo się zastanawiam :-k

100% polecam

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, beeres napisał:

 

Jak nie macie żadnego serialu to mogę polecić jeden film do oglądania z dziewczyną: En man som heter Ove. Szwedzki, ale napisy spokojnie się znajdą.

 

Dzień dobry.

 

 

Trochę leniwość na starość mnie dopada ;) Jak nie mam czegoś w apkach na TV, VOD czy inne tego typu rzeczy dostępne przez pilota to nie chce mi się szukać i podłączać HDMI z lapka :P

 

No i najlepiej, żeby był i lektor i napisy :D Bo ja niedosłyszę, więc doczytam, a czasem robię też coś na lapku (FM), więc jak niedoczytam to dosłyszę... :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...