Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Misiek napisał:

Ja to muszę być chyba złym człowiekiem :-k Chciałem zamówić pizzę przez pizza portal. Dokonałem zamówienia, opłaciłem przez dotpay, po czym mi pizzeria odrzuciła zamówienie ;( Zamówiłem w innej pizzerii i na razie jest, że pizzeria przyjęła zamówienie. Przyjedzie zimna? Nie taka jak zamawiałem? W ogóle nie przyjedzie? Obstawiamy ;)

 

No jak ja ostatnio zamawiałem w pracy to dwa razy mi odrzucili i zamrozili 120 zł na koncie :rotfl:

 

Swoją drogą zabawna sytuacja, bo znaleźliśmy restauracje z której postanowiliśmy zamówić i chcieliśmy ominąć pyszne.pl. Więc zadzwoniliśmy a Pani stwierdziła, że oni nie świadczą dowozów.....(mimo, że na stronie jak byk dowóz darmowy do 2 km) po czym poleciła nam zamówić przez pyszne bo wtedy przywiozą :roll: (sens jak chuj). Rozłączyłem się, zamówiłem przez pyszne i dostałem odrzucenie zamówienia.... Kurwa obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Misiek napisał:

Ja to muszę być chyba złym człowiekiem :-k Chciałem zamówić pizzę przez pizza portal. Dokonałem zamówienia, opłaciłem przez dotpay, po czym mi pizzeria odrzuciła zamówienie ;( Zamówiłem w innej pizzerii i na razie jest, że pizzeria przyjęła zamówienie. Przyjedzie zimna? Nie taka jak zamawiałem? W ogóle nie przyjedzie? Obstawiamy ;)

Dojeżdżając przewróci transformator i prądu też miał nie będziesz :kekeke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Shooter skończony między meczami LM i żeby za bardzo nie spoilerować to: ogólnie całkiem fajny serial, dynamiczny. Żona głównego bohatera trochę irytuje, ale nie jest to poziom Skyler z BB, a zakończenie cóż widać, że skrócony sezon przez złamanie nogi głównego aktora, coś widziałem że ma być anulowany i to byłoby złe, bo fajnie jakby skończyli historię, solidne 7/10 ;)

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, schizzm napisał:

O, nawet nie wiedziałem, że to rok temu Pitchfork nagrywał :muza: 

 

 

 

Podobał mi się zupełny minimalizm na tym koncercie

No, widziałem, podoba mi się, ale szkoda, że Vince nie daje rady bez hype mana. 

 

W końcu jakieś nie rapsy z tego roku, które mi się naprawdę podobają 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Lucas07 napisał:

Shooter skończony między meczami LM i żeby za bardzo nie spoilerować to: ogólnie całkiem fajny serial, dynamiczny. Żona głównego bohatera trochę irytuje, ale nie jest to poziom Skyler z BB, a zakończenie cóż widać, że skrócony sezon przez złamanie nogi głównego aktora, coś widziałem że ma być anulowany i to byłoby złe, bo fajnie jakby skończyli historię, solidne 7/10 ;)

Podzielam zdanie kolegi, fajnie się oglądało, ale mnie aż tak żona głównego bohatera nie irytowała

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

Tak, dobrze widzicie. 203c.png‼️760 zł203c.png‼️

Właśnie tyle będą kosztować jutro zestawy z konsolą Xbox One S oraz jedną grą (do wyboru ME: Shadow Of War, AC: Origins lub Forza Horizon 3 z dodatkiem Hot Wheels).

Promocje mają pojawić się w zagranicznych oddziałach Amazona oraz Microsoft Store najpóźniej do godz. 18. Gdy tylko ceny zostaną podmienione, powiadomimy Was tutaj na fanpage'u oraz w newsach na stronie Lowcygier.pl 1f642.png

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Brudinho napisał:

 

No jak ja ostatnio zamawiałem w pracy to dwa razy mi odrzucili i zamrozili 120 zł na koncie :rotfl:

 

Swoją drogą zabawna sytuacja, bo znaleźliśmy restauracje z której postanowiliśmy zamówić i chcieliśmy ominąć pyszne.pl. Więc zadzwoniliśmy a Pani stwierdziła, że oni nie świadczą dowozów.....(mimo, że na stronie jak byk dowóz darmowy do 2 km) po czym poleciła nam zamówić przez pyszne bo wtedy przywiozą :roll: (sens jak chuj). Rozłączyłem się, zamówiłem przez pyszne i dostałem odrzucenie zamówienia.... Kurwa obsługa klienta na najwyższym poziomie.

A rabacik od pyszne.pl wpadł za to?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...