Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Hajd napisał:

Też czasami miewam podobnie, tzn gram głównie w fife, ale jest sporo kozackich gier na ps4 - u mnie Wiedzmin i Uncharted 4 swojego czasu sprawily, ze zapomnialem o fifie. Teraz planuje ogarnac Horizona z dodatkiem, a potem kolekcje Uncharted.

 

I może to jest kwestia tego, ze zagralem jak dotad niewiele ponad 100 meczow, ale fifa 18 wkurza o wiele mniej niż 17. 

Mam podobne - grywam przede wszystkim w FIFa ale czasami dłużej posiedzę przy Forza Horizon czy GTA V. I też FIFA 18 wkurza mniej niż 17. Choć trudno mówić tu o przyjemności, którą dawała mi 15.

2 godziny temu, krzysfiol napisał:

 

3x Grupa Azoty na nagrobku :/

Coś jak 3 razy Zdrowaś

Odnośnik do komentarza

Jak byłem w Gdańsku to rezerwowałem hotel przez Booking.com, teraz szukam noclegu we Wrocławiu, wszedłem przez Trivago, nic nie zamawiałem nic się nie logowałem. Dostałem już maila od Booking - czy to już czas na kolejną rezerwację?

 

Grube mamy czasy :D.

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

piatkowa prelekcja wypadla bardzo spoko :) zrobilismy sobie reklame, a przy okazji nas nakarmili i napoili na koszt knajpy :) mam nadzieje, ze to nie byla ostatnia wizyta tam bo sluchaczom chyba sie podobalo :)
jesli reakcja nie byla wymuszona to jest szansa na kolejne wizyty w Mieroszowie :)

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

piatkowa prelekcja wypadla bardzo spoko :) zrobilismy sobie reklame, a przy okazji nas nakarmili i napoili na koszt knajpy :) mam nadzieje, ze to nie byla ostatnia wizyta tam bo sluchaczom chyba sie podobalo :)
jesli reakcja nie byla wymuszona to jest szansa na kolejne wizyty w Mieroszowie :)

:)

 

Dzien dobry

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...