Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, jmk napisał:

Ja bym wolał jednak Battlefronta ;) To chociaż napisz jak się gra.

Pamiętaj, że kupując Battlefronta to tak właściwie wykupujesz dostęp do gry. Prawdziwe wydatki zaczynają się dopiero potem. No chyba, że masz czasu pod dostatkiem, żeby grindować do wyrzygu albo tylko interesuje Cię kampania single.

Choć EA się niby wycofało z mikrotransakcji.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, jmk napisał:

Dostałem już poprawiony projekt chatki i chyba już jest w nim wszystko jak chcę :D.

Aż do wprowadzenia się. Wtedy po kilku tygodniach przyjdą myśli że jednak np. kuchnia mogłaby być trochę większa, a w sypialni dużo niewykorzystanego miejsca :P

 

Przynajmniej ja tak miałem - niby fajnie, ale jakbym to robił jeszcze raz byłoby jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Reaper napisał:

widzieliści inbę u Stanowskiego na twitterze?

 

 

Przecież Stanowski to Pisior pełnym ryjem ;) Miałem go na TT ale cały czas wrzucał na PO i opozycje prezentując bardzo wąskie spojrzenie na wszystkie sprawy, więc się pożegnaliśmy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie no, Stanowski nie jest zatwardziałym sympatykiem PiS. Wczoraj się zupełnie skompromitował tymi wpisami i stąd przestałem go obserwować, jednakże nigdy bym się nie zgodził z zakwalifikowaniem go do jednej konkretnej partii z obecnej sceny politycznej. Najbliżej, zarówno rozumkiem jak i poglądami, mu chyba do Kukiza, ale z drugiej strony to zwolennik UE i związków partnerskich.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gabe napisał:

No ale prawdę powiedziawszy, to okolice Soku z Buraka sobie najnormalniej w świecie grają tą tragedią, trafił im się desperat akurat w odpowiednim czasie.

Jest kolosalna różnica pomiędzy cynizmem Soku z Buraka, a zachowaniem np. HGW z ostatnich dni w kwestii upamiętnienia Szarego Człowieka.

 

Najbardziej mnie w sytuacji Stanowskiego bawi fakt, że jego Weszło robiło duży szum medialny wokół książki Enke celem uzmysłowienia ludziom konsekwencji depresji, a gościa cierpiącego w podobny sposób nazywa tak lekko pierdolniętym. IMO chodzi tylko o zwiększanie zasięgów, czysty cynizm.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gacek napisał:

Nie no, Stanowski nie jest zatwardziałym sympatykiem PiS. Wczoraj się zupełnie skompromitował tymi wpisami i stąd przestałem go obserwować, jednakże nigdy bym się nie zgodził z zakwalifikowaniem go do jednej konkretnej partii z obecnej sceny politycznej. Najbliżej, zarówno rozumkiem jak i poglądami, mu chyba do Kukiza, ale z drugiej strony to zwolennik UE i związków partnerskich.

 

Więc może ja tylko trafiałem na takie momenty przez co został zaszufladkowany.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...