Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Morpheus napisał:

I 260-tysiącach nie wymieniałeś łączników, sworzni, wahaczy, tulei, łożysk, końcówek drążka?

 

Napisalem itp ;) Nie wiem dokładnie, nie pamietam wszystkich czesci, bo sie na tym nie znam. Z zawieszenia i hamulcow wymienialem cos tam, ale tak jak pisalem kilka stow maks. No i ja go mam od 70 tysiecy.

 

 

 

1 godzinę temu, Ingenting napisał:

Drogi forumku, wiem że marynia zawsze pomoże, a mam problem. Na moim piętrze (4, ostatnie) mieszkają jebane studenty i regularnie kilka razy w tygodniu jedna z nich wraca o 3 w nocy z koleżankami najebana. Więc przez te 5 kondygancji napierdalaja obcasami i dra morde budząc nas. Co radzicie? Lepe na morde?

 

 

Dołączyć.

Odnośnik do komentarza
Cytuj

 

Dzień dobry,  chciałbym powiedzieć, ze maja państwo bardzo dobra kawę, moja ulubiona to kawa melange. Kupuje je regularnie co 3 tygodnie gdy jestem w szpitalu. Niestety dziś dostałem... Pół kubka za 4zl ale z całym cukrem.. Kawa słodka i mało. Automat br 9512  w Szczecinie na oddziale dziennej chemioterapii. Proszę coś z tym zrobić... Stały klient.

 

 

 

 

Napisałem takiego maila do obsługi automatu. I wiecie co, odpisali mi, że przepraszają i żebym podał numer konta to oddadzą kasę :-k Brawo oni.

 

 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Misiek napisał:

http://www.expressilustrowany.pl/aktualnosci/a/zgody-i-kosy-w-polsce-kto-z-kim-trzyma-a-kogo-nienawidzi-w-2017-roku,12676977/

 

tak bardzo nie znam światka kibolskiego, że nie miałem pojęcia o istnieniu wymienionych tu kos (przy założeniu, że to prawdziwe info) :-k

 

 

Prawie ;)

My mamy kose w sumie ze wszystkimi, kilka neutrali. Kiedys jak bylem na wyjezdzie to sie chyba osiem ekip na nas ustawialo:D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...