Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jmk napisał:

Wow, dało radę założyć profil zaufany przez bank, konto w systemie e-KRK i złożyć wniosek o wydanie zaświadczenia o niekaralności i zapłacić - i to wszystko online w 10 minut :D.

Nadal 20 zł? Bo pamiętam, że w podobnym okresie składaliśmy w pracy ze znajomą i ja zapłaciłem 20 zł przez profil zaufany, a koleżanka bodajże 90 z ujwieskąd :keke:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

Ej, podobno ten rzecznik MW od "separatyzmu rasowego" i "Murzyn nie może być Polakiem" przestał być rzecznikiem. Czy to znaczy, że MW myśli jednak coś innego niż mówił, czy może powiedział niedostatecznie dosadnie? :-k 

Parę dni przed tym marszem faszystów na twitterze wypowiedział się inny członek MW, który opowiadając o swojej rozmowie z norweską dziennikarką relacjonował jej zdziwienie, że nie każdy w narodowej organizacji może wypowiadać się publicznie i na każdy temat.

Wniosek jest jasny - poglądy mają wszyscy takie same, rasistowskie i szowinistyczne (czerpią w końcu pełnymi garściami z przedwojennego ONR, dla którego włoski faszyzm był zbyt otwarty i tolerancyjny), ale nie wolno tego przedstawiać w przestrzeni publicznej, co by ich nie zdelegalizowano.

Jeden chlapnął, to zrobią z niego kozła ofiarnego a'la PiS. Wyrzucą ze stanowiska, a za trzy miesiące po cichu przyjmą na inne.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gabe napisał:

Ej, podobno ten rzecznik MW od "separatyzmu rasowego" i "Murzyn nie może być Polakiem" przestał być rzecznikiem. Czy to znaczy, że MW myśli jednak coś innego niż mówił, czy może powiedział niedostatecznie dosadnie? :-k 

Nawet Winnicki i jakis rzecznik ONR sie z nim nie zgodzili i skrytykowali. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, lad napisał:
19 minut temu, Gabe napisał:

Ej, podobno ten rzecznik MW od "separatyzmu rasowego" i "Murzyn nie może być Polakiem" przestał być rzecznikiem. Czy to znaczy, że MW myśli jednak coś innego niż mówił, czy może powiedział niedostatecznie dosadnie? :-k 

Nawet Winnicki i jakis rzecznik ONR sie z nim nie zgodzili i skrytykowali. 

 

No ale jak skrytykowali? To Murzyn może być Polakiem? I co z tym separatyzmem rasowym?

 

Czyli nic nie powiedzieli :P

 

Ok, gdzieś tam na jego twitterze znalazłem, że owszem, może być Polakiem, bo "Naród to wspólnota kulturowa, nie wspólnota krwi. Jeśli ktoś mnie pyta czy czarnoskóry może być Polakiem to odpowiadam jako nacjonalista i katolik: tak, może."

 

To jest jakiś postęp :-k 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Czyli wracamy do punktu wyjścia - jesteśmy za segregacją rasową, Murzyn owszem może być Polakiem, ale jednak tylko teoretycznie, bo jesteśmy za tym, żeby ich nie było w Europie :roll: 

 

Ciekawe czy będą mieli mocny mindfuck, kiedy ktoś im powie, że Arabowie to w zdecydowanej większości tzw biała (kaukaska) rasa :-k 

Odnośnik do komentarza

Tymczasem do Marvel Unlimited dodali w końcu Jessice Jones, serie z 2016. Mam papierowe wydanie MAX i mam nadzieje, ze będzie równie dobre, bo i autorzy ci sami. Choć nie wiem czy se nie przywaliłem spojlera, bo czwarty tom papierowy dopiero zamówiłem, a chyba początek tej nowej wersji zdradza jego zakończenie :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...