Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Reaper napisał:

Chyba zaczynam ogarniać FUT-a :-k Czy mam trzymać karty tych zawodników, którym pokończyły się kontrakty? One mogą mi coś dać w przyszłości? Czy wypieprzyć, bo trochę mi zagracają klub :-k 

ja jak grałem to ... niektórych trzymałem, karta przedłużenia kontraktu i do składu z powrotem. jest pytanie jak często dostajesz paczki z nowym zaciągiem?

 

karty z licytacji czasami są tylko z jednym meczem... więc to sumie chyba bez różnicy. aczkolwiek kartę kontraktów można kiedyś było kupić taniej niż byle jakiego grajka. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Reaper napisał:

Chyba zaczynam ogarniać FUT-a :-k Czy mam trzymać karty tych zawodników, którym pokończyły się kontrakty? One mogą mi coś dać w przyszłości? Czy wypieprzyć, bo trochę mi zagracają klub :-k 

jak dobrzy zawodnicy albo zwyczajnie dobrze Ci się gra, to używasz na nich kart kontraktów i grasz dalej

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Misiek napisał:

jak dobrzy zawodnicy albo zwyczajnie dobrze Ci się gra, to używasz na nich kart kontraktów i grasz dalej

Ale mam z początku gry takich "extrasów" jakby np. Thierry Henry, Schweinsteiger, Carvajal, Marcelo i im nie mogę przedłużyć kontaktu, a walają mi się po składzie. Sprzedać ich mogę za 0 monet i stąd się zastanawiam, czy jest dla nich jakieś inne zastosowanie czy po prostu się ich pozbyć? :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...